Zamknij

Jessica Mercedes i Kuba Karaś znowu się rozstali. Tym razem chyba na dobre. Co się stało?

16.08.2022 19:18

Jessica Mercedes potwierdziła rozstanie z Kubą Karasiem. Blogerka modowa i muzyk z The Dumplings nie są już razem. Jakie były przyczyny rozstania Jessiki Mercedes i Kuby Karasia?

Jessica Mercedes i Kuba Karaś
fot. VIPHOTO/East News, Lukasz Gdak/East News

Jessica Mercedes i Kuba Karaś nie są już razem - donosi Pudelek. Para miała dołączyć do grona słynnych duetów, które w ostatnim czasie zakończyły związek. Przypomnijmy, że rozstali się m.in. Maffashion i Sebastian Fabijański, Antek Królikowski i Joanna Opozda, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski oraz Filip Chajzer i Małgorzata Walczak. Przed paroma tygodniami niepokojące wieści rozniosły się o Natalii Siwiec i Mariuszu Raduszewskim, ale para szybko zdementowała pogłoski o kryzysie i ponownie zaczęła udostępniać wspólne zdjęcia z wyjazdów.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś się rozstali 

Niestety przykrą wiadomość przekazała mediom inna znana para. Pudelek poinformował, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś nie są już razem. Fashionistka potwierdziła te doniesienia w rozmowie z serwisem. 

Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia - ujawniła Pudelkowi Jessica Mercedes. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej - podkreśliła. 

Jessica Mercedes i Kuba Karaś byli ze sobą blisko dwa lata. Na początku 2022 roku media obiegły doniesienia o ich rozstaniu. Muzyk z The Dumplings miał zakończyć relację z blogerką podczas wspólnej podróży do Los Angeles. Rozłąka jednak nie trwała długo i zaraz po powrocie para udała się na romantyczny wypad w Alpy. Mercedes i Karaś chętnie chwalili się wspólnymi relacjami w mediach społecznościowych. Niestety, wygląda na to, że związek drugiej szansy nie przerwał i tym razem fashionistka i gwiazdor sceny pożegnali się na dobre. 

loader
Znane pary, które rozstały się nagle. Nikt się tego nie spodziewał
11 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News