Obserwuj w Google News

Jerzy Zelnik przeszedł koronawirusa. Zdradził, co mu pomogło w chorobie

2 min. czytania
23.04.2021 15:39
Zareaguj Reakcja

Jerzy Zelnik podobnie jak mnóstwo gwiazd ma za sobą koronawirusa. Aktor w rozmowie z "Faktem" zdradził, co mu pomogło przejść chorobę.

Jerzy Zelnik
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/ East News

Koronawirus nie ustępuje. Wciąż mnóstwo zwykłych śmiertelników, ale i znanych osób choruje. Sporo osób zaszczepiło się również przeciw COVID-19. Jerzy Zelnik, aktor, którego zagorzali fani kojarzą z "Klanu" również ma za sobą koronawirusa. W przeciwieństwie do dawnego kolegi z serialu, Jacka Borkowskiego, Zelnik nie wymagał pobytu w szpitalu. W rozmowie z "Faktem" aktor zdradził, jak przeszedł koronawirusa.

Zobacz też:  Dorota Naruszewicz wraca do showbiznesu? Gwiazda "Klanu" zaskoczyła wyznaniem

Jerzy Zelnik przeszedł koronawirusa. Zdradził, co mu pomogło w chorobie

"Właśnie pokonałem koronawirusa. Dzięki Bogu był dla mnie łaskawy i to było coś jak lekkie przeziębienie" - powiedział w rozmowie z "Faktem". Aktor czuł się na tyle dobrze, iż mógł pracować. To właśnie praca postawiła niejako aktora na nogi.

"Praca mi na pewno pomogła w dobrym samopoczuciu. (...) Ja, mimo że chorowałem, to codziennie pisałem i pracowałem. Piszę nowy scenariusz i tego nie zaprzestałem" - powiedział Zelnik w rozmowie z "Faktem".

Mimo że Zelnik na swoim koncie ma mnóstwo rozmaitych ról, przez wielu kojarzony jest z "Klanem" i postacią Krzysztofa Malickiego. Aktor skrytykował ostatnio serial, który jego zdaniem przed laty był dużo lepszy.

"Mam za dużo innych ciekawych zajęć, by wchodzić w mało ambitną telenowelę, która nie ma końca. To już nie dla mnie. Ja jestem zwolennikiem piękna, a nie bylejakości i pospolitości, a taka jest teraz ta produkcja - powiedział "Faktowi" Zelnik. 

Jerzy Zelnik
fot. Tricolors/ East News