Zamknij

Jerzy Połomski trafił do domu opieki. Musiał się wyprowadzić ze swojego mieszkania

20.07.2021 13:27

Jerzy Połomski, twórca takich hitów, jak m.in. "Bo z dziewczynami" i "Cała sala śpiewa z nami" trafił do domu opieki. Jak donosi "Super Express", piosenkarz wyprowadził się ze swojego mieszkania i przeniósł do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. 

Jerzy Połomski
fot. Piotr Zając/ Reporter/ East News

Jerzy Połomski, którego publiczność nuciła przez wiele lat takie hity jak m.in. "Bo z dziewczynami", zdecydował się wyprowadzić ze swojego mieszkania i przenieść do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jak donosi "Super Express", gwiazdor stwierdził, że nadszedł czas, aby ktoś się nim zaopiekował w razie kryzysowych momentów i problemów ze zdrowiem. Tym bardziej że Połomski przez lata mieszkał sam. Nie doczekał się też żony i dzieci.

Zobacz też: Milionerzy: pytanie o przebój „Cała sala śpiewa z nami”. Było warte aż 125 tys. złotych!

Jerzy Połomski trafił do domu opieki. Musiał się wyprowadzić ze swojego mieszkania

"Pan Jerzy bierze pod uwagę, że tam zamieszka, gdy będzie się źle czuł" - mówiła jakiś czas temu menadżerka gwiazdora.

W 2019 roku Połomski zawiesił swoją karierę muzyczną. Menadżerka gwiazdora stwierdziła wtedy, że musi odpocząć ze względu na problemy zdrowotne. Gwiazdor w rozmowie z "Super Expressem" zapewniał jednak, że nie zamierza kończyć swojej kariery.

"Nie mam zamiaru rezygnować ze sceny. Proszę na mnie spojrzeć, jestem pełen sił i zdrowia. Tacy jak ja nigdy się nie poddają i walczą do końca" - mówił 88-letni artysta.

loader