Zamknij

Gwiazdor "Avengers" chce płacić niższe alimenty. Jako powód podał koronawirusa?

Maciej Friedrich
25.03.2020 20:38

Jeremy Renner to aktor doskonale znany widzom między innymi z "Dziedzictwa Bourne'a" i filmowej serii "Avengers" miał wystąpić o obniżenie kwoty alimentów, jakie płaci na utrzymanie córki. Gwiazdor jako powód podał pandemię koronawirusa.

Gwiazdor "Avengers" chce płacić niższe alimenty. Jako powód podał koronawirusa?
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Pandemia koronawirusa to bez wątpienia ogromne wyzwanie dla całego świata. Ma ona ogromny wpływ na każdy niemal aspekt życia, a wiele osób boryka się nie tylko ze strachem o zdrowie swoje i swoich bliskich, ale też stabilizację finansową. Wyjątkiem nie są aktorzy, środki bezpieczeństwa spowodowały, że produkcje z ich udziałem zostały w większości zawieszone.

Wirus nie wybiera, chorują także największe światowe sławy, takie jak Idris Elba. Tymczasem na sytuację związaną z pandemią narzeka także Jeremy Renner, znany z takich kasowych hitów jak seria "Avengers" czy "Dziedzictwa Bourne'a".

Jeremy Renner chce płacić niższe alimenty. Powodem koronawirus?

Wydawać by się mogło, że aktor pokroju Rennera powinien posiadać majątek pozwalający mu na dostatnie życie, nawet gdy nie otrzymuje nowych propozycji. Tymczasem jak informuje portal TMZ, Jeremy miał złożyć do sądu wniosek o obniżenie kwoty alimentów, jakie płaci na utrzymanie córki Avy. Obecnie aktor ma płacić 30 tysięcy dolarów miesięcznie. Chciałby, aby na miesiąc kwota została obniżona do 11 tysięcy.

- Spodziewam się, że moje tegoroczne zarobki będą znacząco niższe z uwagi na fakt, iż produkcja serii "Avengers" została zakończona (...) Przez epidemię koronawirusa moje zaplanowane projekty filmowe ruszą dopiero z końcem tego roku - miał napisać aktor we wniosku.

Myślicie, że sytuacja Rennera jest aż tak trudna?

 

RadioZET.pl/plotek.pl/MF