Zamknij

Jeremiah Dąbrowski w szpitalu. Gwiazdor "Hotel Paradise" zmaga się z ciężką chorobą. "Tragedia" [FOTO]

Maciej Friedrich
19.04.2022 10:26

Jeremiah Dąbrowski opublikował w sieci zdjęcie, na którym widzimy go w szpitalnym łóżku. Uczestnik "Hotel Paradise" zdradził, że od kilku lat zmaga się z depresją. Wystosował także apel do swoich fanów.

Jeremiah Dąbrowski
fot. screen: Instagram / jay_hotelparadise5_official

"Hotel Paradise" to jedno z najpopularniejszych obecnie reality show w polskiej telewizji, które pojawiło się w ramówce TVN7 w lutym 2020 roku. Randkowy program oparty na amerykańskim formacie przyciągnął przed ekrany widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą losy mieszkańców tytułowego hotelu. W programie nie brakuje odważnie odsłoniętych ciał, wulgaryzmów i intryg, zdaniem wielu osób produkcja promuje wyrachowane podejście do związków i "pustych" bohaterów, jednak nie brakuje oddanych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. Ulubieni bohaterowie mogą cieszyć się popularnością także poza programem.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 5. edycji "Hotel Paradise" jest Jeremiah Dąbrowski, który zyskał sympatię widzów, w przeciwieństwie do jego potencjalnej partnerki Elizy Milewskiej. Znany jako "Jay" mężczyzna pozostaje w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, jedną z ostatnich relacji na Instagramie wywołał niemały niepokój. Mogliśmy bowiem oglądać Dąbrowskiego na szpitalnym łóżku. Co się stało?

Jeremiah Dąbrowski z "Hotel Paradise" w szpitalu. Uczestnik walczy z ciężką chorobą

Jeremiah nie zdradził jednoznacznie, dlaczego trafił do szpitala, ale otwarcie opowiedział o wieloletniej walce z depresją.

- Kochani, uważałem, że to jest prywatna sprawa i nie chciałem o tym mówić, ale okazaliście mi niesamowitą ilość miłości i wsparcia. Dziękuję i doceniam to. Ostatni czas był dla mnie wyjątkowo trudny. Może w grę, która nazywa się "Hotel Paradise", byłem najlepszy, ale w grę, która nazywa się "życie", nie jestem (...) Depresja to poważna choroba. Zmagam się z nią od kilku lat. Jej konsekwencje bywają różne, nawet te tragiczne, w których możemy stracić życie. Pod wpływem emocji wszystko może się stać. - poinformował.

Dąbrowski zaapelował także do swoich fanów o niebagatelizowanie swojego zdrowia psychicznego i skorzystanie z profesjonalnej pomocy.

- Proszę, doceńcie swoje życie, nie bagatelizujcie sygnałów, jeśli potrzebujecie pomocy. Dajcie o tym światu znać, zanim stanie się tragedia. Ja też jestem tu dla was i dzięki wam. Trzymajmy się razem - poprosił fanów uczestnik "Hotel Paradise".

Miejmy nadzieję, że Jeremiah jak najszybciej wróci do zdrowia.

Jeremiah Dąbrowski
fot. screen: Instagram / jay_hotelparadise5_official