Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Fani zachwyceni [FOTO]

1 min. czytania
06.05.2021 16:53
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia swoje oraz rodziny. Tym razem pokazała fanom piękną fotografię, na której pozuje razem z mamą i córką. W komentarzach internauci nie kryli zachwytów.

Jennifer Lopez
fot. VALERIE MACON/AFP/East News source

Jennifer Lopez inspiruje fanów w różnym wieku. Po jej twórczość sięgają kolejne pokolenia, zachwycając się zarówno muzyką tworzoną przez 51-letnią artystkę, jak i urodą Jennifer. Gwiazda swoich fotografii publikuje na Instagramie mnóstwo.

Tym razem zamieściła piękny rodziny kadr, na którym pozuje razem z mamą i 13-letnią córką Emme. Fotografia zebrała ponad dwa miliony polubień i mnóstwo komentarzy fanów, zachwyconych urodą pań na zdjęciu. Wielbiciele nie kryli reż zachwytów nad 75-letnią rodzicielką Jennifer - Guadalupe Rodríguez.

Zobacz też:  Jennifer Lopez bez retuszu. Wyciekły naturalne zdjęcia gwiazdy. "To wygląda na 70 lat" [FOTO]

Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Fani zachwyceni [FOTO]

Prywatnie artystka jest mamą dwójki dzieci: Maximiliana i Emmy, 13-letnich bliźniaków ze związku z trzecim mężem - Marciem Anthonim. W tym roku 51-letnia Jennifer Lopez rozstała się z Alexem Rodriguezem, z którym była związana od 2017 roku. Para była ze sobą zaręczona.