Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Para wydała oficjalne oświadczenie

2 min. czytania
15.04.2021 16:16
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez potwierdzili rozstanie. Piosenkarka i gwiazdor baseballa postanowili zakończyć czteroletni związek i pozostać przyjaciółmi. Para wydała komunikat na łamach prasy. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriquez
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Piosenkarka i były baseballista New York Yankees wydali oświadczenie, w którym potwierdzili zakończenie związku. W komunikacie podkreślili, że wolą pozostać przyjaciółmi, lecz nadal zamierzają utrzymywać bliskie relacje ze względu na dzieci - Emmę i Maxa oraz córki sportowca Natashę i Ellę - które bardzo się ze sobą zżyły. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez potwierdzili rozstanie

O tym, że związek Jennifer Lopez i A.Roda przechodzi kryzys, amerykańskie tabloidy donosiły już kilka tygodni temu. Przed paroma dniami zauważono, że J.Lo nie ma już pierścionka zaręczynowego, który otrzymała w marcu 2019 roku. Prasa spekulowała, że doszło do zerwania zaręczyn, a powodem miała być niewierność Rodrigueza.

Piosenkarka nie chciała komentować prasowych doniesień, aż w końcu wspólnie z partnerem zdecydowali się ogłosić rozstanie na łamach "Today".

Zdaliśmy sobie sprawę, że lepiej sprawdzamy się jako przyjaciele i takimi pragniemy pozostać. Będziemy nadal współpracowali i wspierali się nawzajem we wspólnych projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom. Z szacunku dla nich nie będziemy więcej komentowali sprawy, dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam słowa wparcia - ośwadczyli ex-narzeczeni. 

Przyczyny rozstania Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Związek wokalistki i sportowca trwał od 2017 roku. Dwa lata później nastąpiły oświadczyny. Ślub miał się odbyć w 2020 roku we Włoszech, lecz uroczystość została przesunięta z powodu pandemii koronawirusa. Para wychowywała razem czworo dzieci: bliźniaki 51-letniej wokalistki Emmę i Maxa oraz córki baseballisty Natashę i Ellę.  

Jennifer Lopez w ogniu krytyki. Fani wściekli na gwiazdę. "Bądź sobie bogata i zostaw nas" [WIDEO]