Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez była ofiarą przemocy. Opowiedziała o trudnym dzieciństwie z matką. "Strasznie nas tłukła"

2 min. czytania
20.06.2022 13:48
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez postanowiła otwarcie opowiedzieć o niełatwej przeszłości. Światowej sławy wokalistka zdradziła, że w młodości była ofiarą przemocy domowej ze strony własnej matki.

Jennifer Lopeze i jej mama
fot. screen: Youtube / Access

Jennifer Lopez to wokalistka, której nie trzeba przedstawiać nawet osobom, które nie są fanami popu, R&B czy hip-hopu. Urodzona w Nowym Jorku artystka jest jedną z największych gwiazd światowej muzyki, stawianą obok takich ikon jak Madonna, Whitney Houston czy Britney Spears. Karierę rozpoczynała jako aktorka, zadebiutowała w filmie "Moja mała dziewczynka" z 1986 roku, rozgłos zyskała jako tancerka współpracująca między innymi z Janet Jackson. W 1999 roku wydała debiutancki album "On the 6" i z miejsca stała się gwiazdą. Single "If You Had My Love" i "Waiting for Tonight" stały się światowymi hitami, a Jennifer z każdym kolejnym rokiem umacniała swoją pozycję. Jej płyty biły rekordy sprzedaży, została obsypana nagrodami, a jako aktorka została nominowana do statuetki Złotego Globu za role w "Ślicznotkach" i "Selenie".

52-letnia obecnie Lopez to już żywa legenda, artystka, która wzbudza ogromne emocje, nadal imponuje niezwykłym talentem wokalnym i tanecznym, a wiele osób zachwyca się jej nieprzemijającą urodą i figurą. Nie jest tajemnicą, że gwiazda szybko odniosła sukces, jednak jej młodość naznaczona jest wieloma trudnymi chwilami. Na Netflixie możemy obejrzeć dokument "Halftime", w którym gwiazda opowiada o niełatwej młodości, w której musiała zmagać się między innymi z przemocą domową.

Redakcja poleca

Jennifer Lopez była bita przez matkę. Wokalistka szczerze opowiedziała o relacjach z matką

Rodzice Jennifer Lopez, Guadalupe "Lupe" RodríguezDavid Lopez, rozwiedli się w 1999 roku. Matka wokalistki miała bardzo ciężko znosić rozstanie i odreagowywać stres na córkach.

- Robiła, co musiała, żeby przetrwać. To sprawiało, że była silna, ale też surowa. Strasznie nas tłukła (...) Moja mama mówiła: "Jeśli będziesz mieszkać w tym domu, to masz zdobyć wykształcenie". Pewnej nocy pokłóciłyśmy się i odeszłam - opowiada Jennifer.

Głos zabrała także mama piosenkarki, która nie ukrywała, że nie zawsze umiały się porozumieć.

- Zawsze miałam wobec nich ogromne oczekiwania. Nie chciałam być złą matką, ale pokazać im, że mogą być lepsze, jeśli tylko będą chciały (...) Jennifer była z nich najtrudniejsza. Dużo się kłóciłyśmy - wspomina.

Teraz Jennifer i Guadalupe mają mieć świetny kontakt, a piosenkarka nie żywi urazy do mamy.