Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez bez retuszu. Wyciekły naturalne zdjęcia gwiazdy. "Tu wygląda na 70 lat" [FOTO]

2 min. czytania
29.04.2021 16:24
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez ma za sobą 51. urodziny, ale nadal zachwyca fanów urodą i figurą. W sieci pojawiły się jednak zdjęcia gwiazdy bez żadnego retuszu, które nie spodobały się fanom. Pojawiły się nawet głosy, że wokalistka wygląda starzej, niż świadczy o tym jej metryka.

Jennifer Lopez
fot. AP/Associated Press/East News

Jennifer Lopez to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, która niezmiennie zachwyca wokalnym talentem. Na przestrzeni lat stworzyła ogromną ilość hitów, ciężko wymienić wszystkie jej albumy, które okazały się bestsellerami, zachwyciły miliony fanów oraz krytyków muzycznych. Dosyć powiedzieć, że amerykańska artystka stworzyła takie hity jak "Waiting For Tonight", "Let's Get Loud" czy "If You Had My Love", które nucą kolejne pokolenia zachwyconych fanów.

J.Lo. robi na fanach wrażenie nie tylko niezwykłym głosem, talentem aktorskim i ogromną charyzmą. Wielokrotnie podkreślano, że gwiazda, która ma za sobą 51. urodziny, wydaje się oszukiwać czas i nadal imponuje urodą oraz doskonałą figurą. Tym bardziej że sama chętnie dzieli się zdjęciami w bikini oraz relacjonuje treningi na siłowni. Nie jest jednak tajemnicą, że jeśli chodzi o zdjęcia celebrytów publikowane w sieci, rzadko zdarza się, że nie ingerują w nie graficy. Uroda gwiazd poprawiana jest komputerowo nawet wtedy, gdy tego nie potrzebuje. W sieci pojawiło się pozbawione retuszu zdjęcie Lopez, na które nie wszyscy zareagowali entuzjastycznie.

Redakcja poleca

Jennifer Lopez na zdjęciach bez retuszu. Gwiazda nie jest do siebie podobna?

Na Instagramie pojawiło się zestawienie dwóch zdjęć twarzy Jennifer Lopez. Pierwsze to efekt sesji zdjęciowej oraz ingerencji grafika, drugie przedstawia naturalny wygląd piosenkarki. Na profilu "Makeuppartie" pojawił się wpis, w którym wyjaśniono, że fotografia nie miała na celu krytykowania gwiazdy.

- Czy jako społeczeństwo ustanawiamy nierealistyczne standardy piękna? Social media cały czas bombardują nas "perfekcyjnością" - poprzez styl życia, partnerów, pracę, skórę, ubrania i wiele więcej. (...) Te zdjęcia są wyedytowane, pozowane, zrobione pod idealnym kątem i miały mnóstwo powtórzeń. Wszyscy mamy zmarszczki, pory i inne "niedoskonałości". Nawet celebryci - nikt nie ma idealnej skóry. Pamiętajcie o tym, jak kolejnym razem przyjdzie wam do głowy, żeby krytykować się przed lustrem. Dla jasności, nie hejtujemy J.Lo, a zwracamy uwagę na naturalność kobiety. Dobrze widzieć dwie strony! - czytamy.

Polscy internauci bardzo ostro komentowali naturalny wygląd Jennifer, pojawiły się nawet głosy, że artystka wygląda, jakby miała 70 lat.

- Tu wygląda na 70 lat - napisał jeden z użytkowników sieci.

Wydaje się jednak, że tego typu komentarze są zbyt ostre. Lopez nawet bez retuszy i profesjonalnej ekipy zdjęciowej jest piękną kobietą.