Zamknij

Jennifer Aniston zdradziła, jakiego mężczyzny poszukuje. Jest gotowa na nowy związek

30.09.2021 16:41

Jennifer Aniston zdradziła, że jest gotowa na wejście w nowy związek. Była żona Brada Pitta poinformowała także, jakie cechy musi posiadać mężczyzna, by wzbudzić jej zainteresowanie.

Jennifer Aniston
fot. Rex Features/East News

Jennifer Aniston to światowej sławy aktorka, która ogromną popularność zawdzięcza roli w kultowym serialu "Przyjaciele". Kreacja Rachel Green uczyniła ją prawdziwą gwiazdą Hollywood, która do dziś przez wielu widzów kojarzona jest głównie z ikoniczną rolą, która przyniosła jej nagrodę Emmy oraz statuetkę Złotego Globu. Aniston zagrała jednak w wielu innych hitach, jej specjalnością przez lata były komedie romantyczne. Skradła serca widzów między innymi w "Dorwać byłą", "Szefowie wrogowie" czy "Nadchodzi Polly". Od 2019 roku możemy oglądać ją w doskonale przyjętym serialu "The Morning Show", pojawiła się także w specjalnym odcinku "Przyjaciół".

Tak głośno, a czasem nawet głośniej, niż o zawodowych sukcesach Jennifer, mówiło się o jej głośnych związkach, a zwłaszcza małżeństwie z Bradem Pittem. Pobrali się w 2000 roku i uważani byli za jedną z najpopularniejszych par Hollywood. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, w 2005 roku wzięli rozwód, którego powodem miał być romans Pitta z Angeliną Jolie, do którego zresztą ta się przyznała. Aniston spotykała się między innymi z Johnem Mayerem, a w 2015 roku wyszła za aktora Justina Therouxa,  z którym rozwiodła się po dwóch i pół roku.

Jennifer Aniston o idealnym partnerze. Co trzeba zrobić, by zaimponować gwieździe "Przyjaciół"?

52-letnia Aniston nadal zachwyca urodą i jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Aktorka jednak doceniała zalety bycia singielką i nie martwiła się brakiem życiowego partnera. Jednak w wywiadzie dla stacji Sirius XM wyznała, że doszła do etapu, kiedy mogłaby zaangażować się w nowy związek.

- Nikt jeszcze nie pojawił się na moim radarze, ale wydaje mi się, że w końcu nadszedł czas. Sądzę, że jestem gotowa, by móc dzielić życie z drugą osobą (...) Od dłuższego czasu nie chciałam się z nikim spotykać i podobało mi się bycie samą ze sobą. Od 20. roku życia cały czas byłam z kimś związana - zdradziła.

Co więcej, Jennifer zdradziła, co ceni w mężczyznach i co chciałaby zobaczyć u swojego potencjalnego partnera.

- Gdy pierwsza rozmowa przebiega w swobodny i naturalny sposób, to jest dobry znak. Ważna jest pewność siebie, ale nie zarozumiałość. Poczucie humor, błagam o to. Hojność, bycie miłym dla ludzi. Wystarczy tylko kilka niezbędnych rzeczy (...) istotny jest także zdrowy tryb życia. Nie chodzi tylko o to, jak ktoś wygląda, ale chciałabym pożyć jeszcze i nie wylądować na wózku inwalidzkim w wieku 80 lat - oceniła.

Wysportowany, miły, nie będący nudziarzem - jak widać, wymagania gwiazdy Hollywood nie są czymś, czego nie mogłaby wymagać przeciętna kobieta. Życzymy powodzenia w poszukiwaniach.