Zamknij

Jennifer Aniston rzuciła pracę, aby zagrać w serialu "Przyjaciele"

27.05.2021 19:37

Jennifer Aniston jest jedną z największych gwiazd serialu "Przyjaciele". Rola Rachel przyniosła jej olbrzymią popularność i zaskarbiła sympatię widzów. Jak się okazuje, dla kultowego serialu "Przyjaciele" Aniston rzuciła rolę w innej produkcji.

Jennifer Aniston
fot. ABC/Ferrari Press/East News

Jennifer Aniston fanom znana jest z wielu ról, choć to rola Rachel Green w serialu "Przyjaciele" przyniosła jej olbrzymią popularność. Z rolą w "Przyjaciołach" wiąże się ciekawa historia. Gdy aktorka starała się o angaż, była już wkręcona w inny serial - "Muddling Through".

Zobacz też: Jennifer Aniston ma nowego chłopaka? Gwiazda "Przyjaciół" spotyka się ze znanym aktorem

Jennifer Aniston rzuciła pracę, aby zagrać w serialu "Przyjaciele"

"Jennifer miała podobny problem, co Matthew Perry, który dostał rolę w serialu 'LAX 2194'. Ona dostała już rolę w serialu 'Muddling Through'. Nakręcili już sześć odcinków, nie tylko pilot. Uznaliśmy, że zaryzykujemy i obsadzimy Jennifer, będziemy się nią dzielić z innym serialem i zobaczymy, który 'wygra'. Gdy ten drugi serial dalej leciał w telewizji, zdążyliśmy nakręcić ze trzy odcinki 'Przyjaciół'. Gdyby CBS dało mu zielone światło, musielibyśmy nakręcić je na nowo" - powiedzieli Kevin Bright, Marta Kauffman i David Crane, producenci serialu w odcinku specjalnym.

"Muddling Through" to historia Connie Drago, która wychodzi warunkowo po odsiedzeniu trzech lat za postrzelenie niewiernego męża. Wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie zaczyna pracować w prowadzonym przez rodzinę zajeździe. W serialu Aniston wcieliła się w rolę starszej córki Connie, Madeline. Nakręconych zostało dziesięć odcinków produkcji, z czego dziewięć zostało wyemitowanych. Z kolei serial został zdjęty z anteny, a Jennifer mogła za to grać spokojnie w serialu "Przyjaciele".

Gwiazda bardzo się ucieszyła, bo zdążyła już bardzo polubić ekipę z serialu "Przyjaciele". Poszła więc do producenta 'Muddling Through', prosząc go o zwolnienie.

"Pamiętam, jak siedziałam z tą piątką, myśląc, że to najwspanialsza ekipa i najlepszy scenariusz, więc muszę w tym grać. Poszłam do producenta 'Muddling Through' z podkulonym ogonem, bo on zatrudnił mnie wcześniej i powiedziałam: 'Proszę, zwolnij mnie. Zakochałam się w tym drugim serialu. Nie mam nic do twojego, ale uwielbiam tamtych ludzi i świetnie się tam bawię'. A on na to: 'Widziałem tamten serial. Powiem ci coś - nie zrobi z ciebie gwiazdy. Ten zrobi" - powiedziała Jennifer Aniston w odcinku specjalnym "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Jak się okazuje, producent 'Muddling Through' nie miał racji, gdyż rola Rachel dała Aniston olbrzymią sławę.

loader