Zamknij

Jennifer Aniston i David Schwimmer spotykają się? Nadzieje fanów "Przyjaciół" odżyły

11.08.2021 16:44

Jennifer Aniston i David Schwimmer ujawnili w jednym z wywiadów, że na planie "Przyjaciół" się w sobie podkochiwali. Jak informują zagraniczne media, aktorzy podobno się ze sobą spotykają. Dla fanów jest to świetna informacja, bowiem sympatia do bohaterów granych w kultowym serialu, sprawiła, że zaczęli im "kibicować" także poza planem.

Aniston i Schwimmer
fot. EAST NEWS

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu "Przyjaciele" grali role Rachel i Rossa, których poza przyjaźnią, połączyła miłość. Jednak żeby fabuła była ciekawa, w kolejnych sezonach bohaterowie ci, a to się rozstawali, to znów schodzili. Ich miłość nie była łatwa i stale pojawiały się w niej trudności. Jednak fani serialu przez wszystkie sezony kibicowali Rossowi i Rachel, których relacja wprost kipiała romantyzmem i czułością. Ekscytacja widzów była tak silna, że wielu z nich życzyło sobie, by Rachel i Ross byli parą także w prawdziwym życiu - jako Jennifer i David. Kiedy w którymś momencie w wywiadzie aktorzy ujawnili, że na planie podkochiwali się w sobie, fani jeszcze bardziej utwierdzali się w przekonaniu, że tych dwoje byłoby świetną parą.

Niestety, pech chciał, że zawsze któreś z nich było w związku i nie było sytuacji, w której rzeczywiście mogliby dać swojemu związkowi zielone światło. Teraz, po realizacji specjalnego odcinka "Przyjaciół", nadzieje fanów odżyły. Zagraniczne media przekonują, że Aniston i Schwimmer faktycznie dali sobie szansę.

Zobacz także: Antek Królikowski wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na tak szybki ślub. Dodał wymowny cytat

Jennifer Aniston i David Schwimmer spotykają się?

Jak wynika z informacji opublikowanych przez brytyjski portal Closer Online, Jennifer i David są razem. Sekret pary ujawnić miał tajemniczy znajomy, na którego powołuje się magazyn. Podobno aktorzy mieli zacząć spotykać się tuż po zakończeniu zdjęć, a David przyleciał nawet do USA, by odwiedzić Aniston w jej domu.

"Spędzali czas w domu Jen, gdzie wieczorami gotowali obiady i dobrze się bawili razem, rozmawiając i śmiejąc się. Zauważono ich również, jak pili wino, pogrążeni w rozmowie, spacerowali po jednej z ulubionych winnic Jen w Santa Barbara i było widać, że jest między nimi "chemia"" - podkreśla źródło Closer Online.

Co ciekawe, w minionym tygodniu na profilach Jen i Davida w tym samym dniu pojawiły się posty promujące serialowe gadżety. Aniston dodała zdjęcie w czapeczce z hasłem "We were so not on a break" ("Nie mieliśmy przerwy"), nawiązującej do romansu Rachel i Rossa. Z kolei Schwimmer pokazał się w "homarowej" bluzie z obrazkiem Rachel i Rossa. Jest to nawiązanie do słów Phoebe o homarach, które łączą się na całe życie.

Wielu fanów "Przyjaciół" oraz Aniston i Schwimmera jest podekscytowanych tymi wiadomościami. Zdaniem wielu osób, romans tych dwojga byłby jeszcze lepszą wieścią, niż związek J.Lo i Bena Afflecka.

loader