Obserwuj w Google News

"Jeden z dziesięciu" znika z TVP? Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami: "To koniec"

2 min. czytania
22.04.2021 11:27
Zareaguj Reakcja

"Jeden z dziesięciu" to jeden z najchętniej oglądanych teleturniejów w polskiej telewizji. Program od samego początku prowadzony jest przez Tadeusza Sznuka. W ostatnim odcinku 124. edycji znany prezenter w nietypowy sposób pożegnał się z widzami. Czy to zapowiedź końca teleturnieju?

Jeden z dziesięciu Tadeusz Sznuk
fot. VIPHOTO/East News

"Jeden z dziesięciu" gości na antenie Telewizji Polskiej od czerwca 1994 roku. Od samego początku program prowadzi Tadeusz Sznuk, zdobywca trzech Telekamer w kategorii "osobowość telewizyjna" oraz Złotej Telekamery. W środę 21 kwietnia 2021 wyemitowany został Wielki Finał 124. edycji teleturnieju. Na koniec programu, jak zwykle, Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami, którzy śledzili poczynania uczestników.

- Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec - powiedział dziennikarz, co zwróciło uwagę czujnych obserwatorów programu. Do tej pory po finałowym odcinku Tadeusz Sznuk namawiał widzów do obejrzenia kolejnej serii. Tym razem nie zapowiedział następnej edycji. Internauci doszukują się w jego słowach zwiastuna końca programu.

Zobacz także:  Jeden z dziesięciu: wpadka w teleturnieju TVP. Uczestnik zaszokował odpowiedzią [WIDEO]

To koniec "Jeden z dziesięciu"? Zaskakujące słowa Tadeusza Sznuka

Internauci skomentowali zastanawiające pożegnanie Sznuka na stronie "Jeden z dziesięciu" na Facebooku. Mają nadzieję, że zapowiadany przez prezentera "koniec" oznacza jedynie koniec 124. edycji.

- Brawa dla trójki finalistów, ale co znaczyły słowa pana Tadeusza: "Dziękuję za grę no i to koniec"? Tak nigdy się pan Tadeusz nie żegnał...

- Też bym chciał wiedzieć... miejmy nadzieję, że Kurski nie uwali tego.

- Czemu Pan Sznuk powiedział "i to koniec" zamiast "do zobaczenia w kolejnej serii", jak to zawsze miał w zwyczaju? Co jest?

- Nie mówcie, że to koniec "1 z 10" - czytamy pod wpisem.

Telewizja Polska na razie nie ustosunkowała się do komentarzy widzów. Myślicie, że program faktycznie skończy się na 124. edycji?