Zamknij

Jasnowidz Glanc zapowiada wielką katastrofę w 2025 roku. "To będzie upadek systemów finansowych"

21.07.2021 14:16

Jasnowidz Wojciech Glanc w najnowszej przepowiedni podzielił się przerażającą wizją. Zapowiada wielką katastrofę, która wydarzyć się ma już niedługo. Jego zdaniem do tragedii przyczyni się sztuczna inteligencja, a rezultatem wydarzeń będzie upadek systemów finansowych i plaga katastrof w świecie wirtualnym.

Wojciech Glanc
fot. Wojciech Glanc/YouTube/screen

Jasnowidz Wojciech Glanc jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Na kanale na YouTube regularnie dzieli się swoimi wizjami i przepowiedniami, a także po prostu spotyka z fanami, którym ujawnia różne szczegóły swojego życia prywatnego i zawodowego. Niedawno jasnowidz Glanc wrócił z kilkutygodniowego urlopu, po którym ostro wziął się do pracy. Kilka dni temu na swoim kanale opublikował kolejną przerażającą wizję. Mówi o katastrofie, która ma się wydarzyć w najbliższych latach. Odpowiedzialna będzie za to sztuczna inteligencja, której aktywność doprowadzi do upadku bankowości i współcześnie znanych systemów cyfrowych.

Zobacz także: Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada nową epidemię. "Postaci ludzi wyglądających wręcz jak zombie"

Wojciech Glanc zapowiada wielką katastrofę, która wydarzyć się może już w 2025 roku

Jasnowidz Wojciech Glanc po kilkutygodniowej przerwie podzielił się z widzami przerażającą wizją katastrofy, która ma nadejść już niedługo - bo w 2025 lub 2026 roku. Według wizji jasnowidza do tragedii przyczynić się ma sztuczna inteligencja, która doprowadzi do całkowitego upadku współcześnie znanych nam systemów cyfrowych, przede wszystkim tych systemów, które są związane z naszymi pieniędzmi. Przez kilka miesięcy panował będzie kompletny chaos, którego rezultatem będzie upadek pieniądza w takiej formie, jaką znamy obecnie.

Zdaniem Glanca, wielu ludzi straci wszystko. Aby uchronić się przed zgubnymi skutkami katastrofy, ludzie muszą już teraz rozpocząć przygotowania do wydarzeń 2025 roku. Jednak to, co ma się stać, jest według jasnowidza nieuniknione.

Jasnowidz Wojciech Glanc: tylko kryptowaluty będą miały wartość

"Chcę Wam opowiedzieć wizję, która dotyczy niedalekiego czasu i mam ją od Podróżnika w Czasie (...). Wizja dotyczy 2025-2026 roku, takie mam odczucie. Nastąpi wtedy bardzo poważne załamanie technologiczne, skrajnie poważne załamanie, na którego progu już stoimy. Będzie to katastrofa cyfrowa, wywołana przez sztuczną inteligencję, która się wymknie spod kontroli (...). Nastąpi katastrofa, kilka miesięcy kompletnego chaosu technologicznego i cyfrowego. Pokonanie sztucznej inteligencji będzie wymagało przebudowy wielu struktur w internecie, przekaźnikach satelitarnych itp. W 2025 będzie potężna katastrofa, która wymusi zmiany. Paradoksalnie sztuczna inteligencja będzie dążyła w dobrym kierunku, porządkując albo niszcząc to, co zbędne. Będzie to katastrofa, która walnie po kieszeni każdego, kto ma kredyt, kartę kredytową, bądź płaci normalnymi środkami. Walnie po całym systemie bankowości na świecie" - mówi Glanc.

"Jak każda taka katastrofa, ta pociągnie to za sobą wiele ofiar, wiele tragedii, bankructw, wypadków, katastrof samolotowych i uszkodzeń technologicznych wszelkiego rodzaju (...). Dotknie wszystkiego, co ma z internetem coś do czynienia. Ale przede wszystkim bankowość. Zobaczyłem szalejących ludzi, panikujących, histeryzujących, wyrywających sobie jedzenie. Będzie to okres kilku miesięcy powrotu do normalności" - twierdzi Glanc.

"Papierkowe pieniądze i karty stracą wartość. Wartość będą miały środki wirtualne, czyli coś, co nazywamy kryptowalutami. To będzie przekształcenie całego świata na cyfrowe waluty" - tłumaczy jasnowidz. "Kryptowaluty są przyszłością, ale te obecne nie są jeszcze do końca tym, czym będą za chwilę. Morawiecki nie będzie miał pensji (...). Na początku więc będzie to katastrofa, która pociągnie za sobą wiele złych rzeczy, ale końcowa nie będzie to szkodą, tylko korzyścią, która przyniesie przekształcenie całego świata" - przekonuje Glanc.

loader