Obserwuj w Google News

Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje tragedię w Warszawie. „To się zacznie od małego wybuchu, strzału”

2 min. czytania
22.06.2022 13:03
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Wojciech Glanc po raz kolejny podzielił się swoją wizją, która wydaje się być mocno niepokojąca. Profeta przeczuwa, że w stolicy naszego kraju stanie się tragedia. Warszawiacy powinni lepiej zastanowić się, jak spędzić wolny czas? Do dramatu ma dojść podczas koncertu.

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen YouTube Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc w rozmowie z „Pomponikiem” opisał dość szczegółową wizję, która przejęła wielu internautów. Do tragicznych wydarzeń może dojść jeszcze w tym roku. Lepiej omijać z daleka huczne koncerty, na które wielu czekało?

Zobacz także:  Jasnowidz Wojciech Glanc miał druzgocącą wizję. „To będzie ciężki rok”

Jasnowidz Wojciech Glanc przeczuwa tragedię w Warszawie

Wojciech Glanc, który jest jednym z najsławniejszych jasnowidzów w Polsce, tuż obok Krzysztofa Jackowskiego, przeczuwa, że na koncercie w Warszawie może dojść do tragicznych wydarzeń. Co dokładnie się stanie?

- Bardzo intensywnie chodzi mi po głowie obraz tragedii, która wydarzy się na koncercie w Warszawie. Nie umiem dokładnie określić, co to będzie za koncert, ale na pewno jakaś większa impreza – mówił Wojciech Glanc w rozmowie z „Pomponikiem”.

- Mam po prostu wrażenie wybuchu mocnej paniki, jakby ludzie mieli się potratować. Zostanie tam coś sprowokowane, ktoś coś podrzuci. To się zacznie od małego wybuchu, strzału czy czegoś takiego i wystraszy ludzi. Jeśli miałbym coś sugerować warszawiakom, to najlepiej, żeby trzymali się z daleka od takich wielkich wydarzeń – tłumaczył jasnowidz.

Redakcja poleca

Wojciech Glanc zaznaczył, że ma nadzieję, iż „energetycznie parę rzeczy się poukłada” i ostatecznie do tragedii nie dojdzie. Warto jednak być czujnym podczas tłumnych wydarzeń w Warszawie. A skąd jasnowidz jest pewien, że chodzi o wydarzenie kulturalne odbywające się akurat w stolicy? Wyraźnie widział Pałac Kultury i Nauki oraz scenę, krzyki oraz obraz pełen paniki.

- Mam wrażenie, że sprowokuje to jakiś idiota. Widzę również podpalenia w Warszawie, będzie o tym głośno – wieszczy Wojciech Glanc.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Krzysztof Jackowski
5 Zobacz galerię
fot. Bartosz Krupa/East News