Obserwuj w Google News

Spełniła się przepowiednia jasnowidza Wojciecha Glanca? Mówił o śmierci na królewskim dworze

2 min. czytania
14.04.2021 23:24
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział śmierć księcia Filipa? W przepowiedni mówił o śmierci na królewskim dworze. Druga część tej przepowiedni dotyczyła Polski, a dokładniej mówiąc polskiej postaci znanej na arenie całego świata.

Wojciech Glanc
fot. YouTube/Wojciech Glanc/screen

Jasnowidz Wojciech Glanc od niedawna cieszy się sporą rozpoznawalnością w sieci. Choć póki co daleko mu do popularności, jaką cieszy się wizjoner z Człuchowa Krzysztof Jackowski, to jego filmy na YouTube, w których dzieli się swoimi przepowiedniami, zyskują coraz liczniejsze grona odbiorców. Glanc szczyci się wieloma sprawdzonymi przepowiedniami: miał przewidzieć między innymi śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie, a nawet wybuch pandemii koronawirusa. Czyżby do tego koszyka mógł dołożyć kolejną ze swoich przepowiedni?

Pod koniec 2020 roku na YouTube Glanc opublikował przepowiednię, z której wynikało, że już niebawem na dworze królowej Elżbiety ktoś umrze. W swojej wizji nie wyrażał wprost, o kogo będzie chodziło. Jak stwierdził, ma poważne obawy, że może to być królowa Elżbieta II, jednak nie stwierdził tego wprost. Teraz, kiedy zmarł książę Filip, ukochany mąż królowej, z którą spędził ponad siedem dekad życia, słowa Wojciecha Glanca wydają się do tego pasować.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski miał straszną wizję. Zdradził, które rejony Polski są zagrożone

Wojciech Glanc przewidział śmierć księcia Filipa. Mówił też o Wałęsie

W swoim materiale z grudnia 2020 roku Glanc mówił o nadciągającej międzynarodowej żałobie, która dotknie rodzinę królowej Elżbiety II. Nie da się ukryć, że śmierć najbliższej jej osoby, jaką niewątpliwie był zmarły mąż, nie pozostanie bez wpływu na kondycję królowej. Już teraz pojawiają się pogłoski o możliwej abdykacji. Choć oficjalne doniesienia temu zaprzeczają, wiadomo, że już od pewnego czasu książę Karol jest przygotowywany do sprawowania funkcji królewskiej. Co ważne, sama królowa, która niebawem obchodzić będzie swoje 95. urodziny, ze względu na pandemię coraz bardziej ogranicza swoje aktywności. W tym kontekście wielbiciele przepowiedni jasnowidzów mogą w słowach z końca 2020 roku odnaleźć bieżące wydarzenia. Jasnowidz Glanc, mówiąc, że obawia się o Elżbietę II, mógł widzieć jej cierpienie i trudności, związane z pożegnaniem męża.

Redakcja poleca

Jeśli ta część przepowiedni się sprawdziła, to co z jej dalszym fragmentem? W swoich słowach jasnowidz Wojciech Glanc wspomniał także Polaka znanego na całym świecie - Lecha Wałęsę. Glanc widział byłego prezydenta "wjeżdżającego karetą w światło". Jak stwierdził, boi się o życie Wałęsy, choć nie precyzuje, co mogłoby się wydarzyć.

RadioZET.pl/AS