Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada śmierć Putina i koniec wojny w Ukrainie?

28.09.2022 18:34

Jasnowidz Wojciech Glanc w swojej najnowszej wizji zobaczył obrazy, które mogą świadczyć o szybkim zakończeniu wojny w Ukrainie. Czy Władimira Putina czeka rychła śmierć w niesławie?

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc cieszy się coraz większą popularnością, obok Krzysztofa Jackowskiego stał się jednym z najpopularniejszych przedstawicieli swojego fachu w Polsce. Jego przepowiednie cieszą się dużym zainteresowaniem, nic w tym dziwnego, bowiem w swoich wizjach bardzo często opowiada o naszym kraju oraz sytuacjach mających na niego niebagatelny wpływ. W ostatnich miesiącach szczególnie często porusza temat wojny w Ukrainie. W najnowszym materiale zasugerował, że rosyjska agresja niebawem się zakończy.

ZOBACZ TAKŻE:  Jasnowidz Jackowski: 10 przepowiedni na 2022 rok. Co się wydarzy? [GALERIA]

Jasnowidz Wojciech Glanc o wojnie w Ukrainie. Dni Putina są policzone?

W najnowszej wizji Wojciech Glanc bardzo wyraźnie zobaczył ewakuację Władimira Putina, co ma oczywisty związek z wojną w Ukrainie. Jasnowidz zasugerował, że rosyjska agresja niebawem dobiegnie końca. Co więcej, możliwe, że działania wojenne przeniosą się na terytorium Rosji. Glanc wspomniał o wybuchach na Placu Czerwonym.

- Widzę limuzynę, w której siedzi Putin i jest ewakuowany. Wszędzie dookoła niego, ta, gdzie jedzie, jest dzicz, na terenie Rosji. Pojawia mi się słowo „rewolucja”. Takie słowa mi się pojawiają, takie odczucia, jakby wojna przeniosła się na terytorium Rosji i ta uciekająca limuzyna. Widzę wybuchu, tam na tym Placu Czerwonym, widzę jak te mury pękają, potężna fala uderzeniowa. Putin jest stracony - opowiadał.

Glanc dostrzegł także masowe ucieczki Rosjan poza granice swojej ojczyzny po rozpadzie reżimu Putina.

- Noc listopadowa dla Rosji. Masa ludzi uciekających z Rosji, masowa ucieczka. Rozpad reżimu (…) Jakby perspektywa się zmieniła, jakby świat nagle zaczął pomagać Rosjanom - relacjonował swoje wizje jasnowidz.

Glanc użył ostrych słów, przewidując wręcz "rozpad cywilizacji na Wschodzie". Miejmy nadzieję, że będziemy mogli pochwalić Wojciecha za przewidzenie zakończenia wojny.