Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział atak Rosji na Polskę? "Będzie mord na Polakach, boję się"

Maciej Friedrich
14.04.2022 16:22

Jasnowidz Wojciech Glanc w swojej nowej wizji wspomniał o mordzie, jaki miałby zostać dokonany na Polakach. Czy Władimir Putin zdecyduje się na zabicie obywateli naszego kraju i czy może to być zapowiedzią rosyjskiej agresji na Polskę?

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube

Przepowiednie jasnowidzów nie zawsze są jednoznaczne i często można je interpretować na wiele różnych sposobów. Nie brakuje opinii, że wizje to oszustwa, wymysły i garść luźnych przemyśleń. Nie zmienia to faktu, że Polacy z coraz większym zainteresowaniem przysłuchują się wypowiedziom takich postaci jak Wojciech Glanc czy Krzysztof Jackowski, którzy dają próbki swojego talentu na kanale YouTube. Coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że wizje sprawdzają się i uważny słuchacz może wyłuskać z nich informacje o nadchodzących wydarzeniach, co wydaje się szczególnie istotne w świetle ostatnich wydarzeń. Chodzi oczywiście o wojnę w Ukrainie i brutalne działania rosyjskich żołnierzy. Nasi wschodni sąsiedzi bronią się bohatersko, ale kolejne informacje o mordowaniu przez wojska Władimira Putina ludności cywilnej są coraz bardziej wstrząsające.

Niestety, także przepowiednie Wojciecha Glanca, choć on sam podkreśla, że chciałby zobaczyć co innego, nie napawają optymizmem. Jasnowidz w swoich ostatnich nagraniach opowiedział między innymi o poważnym kryzysie gospodarczym Polski, ryzyku użycia przez Rosję broni atomowej, a także o przerażającym ludobójstwie ludności Ukrainy. Ku swojemu przerażeniu Glanc miał ujrzeć także mord dokonany na obywatelach naszego kraju. Pozwolił sobie na szokujące słowa pod adresem polskiego rządu. 

Krzysztof Jackowski
5 Zobacz galerię
fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył mord dokonany na Polakach. Przepowiedział rosyjską agresję na nasz kraj?

Jasnowidz Wojciech Glanc w filmie opublikowanym w serwisie YouTube zdradził, że przewiduje zwrot cywilizacyjny w Rosyjskim społeczeństwie.

- Taka dziwna myśl mi się pojawia jeśli chodzi o Rosję, następuje zwrot cywilizacyjny, że od tego momentu Rosja będzie się cofać w kierunku dziczy. I nie wiem, czy nie należałoby się  tego obawiać w przyszłości. W kierunku dziczy, to jest nie do odrobienia (...) Putin zrobił bardzo poważny krok w kierunku upadku mocarstwa. Tylko my będziemy się cieszyć z upadku, ale ten upadek także dotknie również nas. Ci zwykli ludzie będą chcieli żyć, będą uciekać, będą szukać miejsca na ziemi, gdzie będą mogli normalnie żyć. Tragedia humanitarna tak naprawdę moim zdaniem zacznie się za jakiś czas jako rykoszet tego wszystkiego, zacznie się w Rosji - ocenił.

Glanc w swojej wizji zobaczył także pomordowanych Polaków. Obrazy miały być na tyle przerażające, że jasnowidz nie był pewien, czy dzielić się nimi z widzami.

- Miałem dylemat czy to powiedzieć, czy nie. W najbliższych dniach usłyszymy o zamordowanych nie Ukraińcach, tylko o zamordowanych Polakach (...) To będzie szokujące, będzie mord na Polakach (...) Nikt o nich nie mówi. To będzie celowy krok Putina, żeby świat się dowiedział o zabitych Polakach. Będzie taki następny dylemat, nie tylko z Ukraińcami się rozprawimy (...) Oby żaden się nie sprawdził - słyszymy.

Wróżbita pozwolił sobie także na kontrowersyjne przemyślenie dotyczące rządu.

- Po tym co zobaczyłem, ostatnie te wizje, powiem Wam szczerze, nie mam ochoty robić następnych, boję się tego co jeszcze odkryję, cholera jasna (...) Ten rząd pracuje dla siebie, Putina i Watykanu - podsumował.

loader