Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada nową epidemię. "Postaci ludzi wyglądających wręcz jak zombie"

08.06.2021 11:30

Jasnowidz Wojciech Glanc w najnowszej wizji zobaczył czarny scenariusz dla całego świata. Opowiedział o nowej "zarazie", której efekty będą widoczne gołym okiem. Ludzie zarażeni jego zdaniem mogą wyglądać jak filmowe zombie.

screen: YouTube
fot. Jasnowidz Wojciech Glanc

Przepowiednie jasnowidzów stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. Zainteresowanie osobami, które dzielą się swoimi wizjami przyszłości i ich interpretacjami znacznie się zwiększyło w dobie pandemii koronawirusa. Nic w tym dziwnego - w niepewnych czasach każdy z nas z pewnością wolałby wiedzieć, co przyniosą najbliższe tygodnie czy miesiące. W Polsce bardzo głośno jest między innymi o słynnym jasnowidzu z Człuchowa Krzysztofie Jackowskim. Inną znaną i cieszącą się zainteresowaniem postacią jest jasnowidz Wojciech Glanc, który miał przewidzieć między innymi pandemię koronawirusa.

Glanc komunikuje się ze swoimi fanami za pośrednictwem serwisu YouTube, w którym publikuje nagrania. Możemy na nich zapoznać się z najnowszymi wizjami, które bardzo często dotyczą sytuacji politycznej i społecznej w Polsce i na świecie. W obrazach, które opisuje, niejednokrotnie pojawia się temat pandemii. Niestety, jasnowidz po raz kolejny nie ma dla nas dobrych wiadomości. Tegoroczna jesień, wbrew nadziejom wielu osób, nie zapowiada się spokojnie. Niewykluczone, że będziemy musieli zmierzyć się z nową groźną epidemią.

Wojciech Glanc zapowiada kolejną pandemię. Jasnowidz zdradził, co wydarzy się jesienią

Wojciech Glanc zasugerował, że zakończenie tematu pandemii to iluzja, a media artykułami między innymi o Krzysztofie Krawczyku "zmieniają temat", informacje z zagranicy docierają bardzo wybiórczo, zdaniem jasnowidza przypomina to czasy „żelaznej kurtyny” i działania propagandowe.

- To lato będzie rozluźnione, fajne, spokojne, jakoś to będzie po łebkach przechodziło […] Nadchodzi jesień, która wyda nam się jeszcze straszniejsza niż pierwszy rok […] Dla mnie to jest tykająca bomba, jeśli mówimy o jesieni - ocenia. 

Glanc przypomniał, że sytuacja związana z pandemią będzie trwała około 900 dni, przed nami więc jeszcze długa walka z wirusem i związanymi z nimi problemami. Jesienią mamy ponownie zacząć się bać o swoje życie, a strach będzie podsycany, by kontrolować ludzi.

- Jedno państwo zrezygnuje całkowicie z restrykcji, inny kraj zamknie się całkowicie […] Jak myślę o Afryce, Indiach, Portugalii, Ameryce Południowej […] sceny palonych zwłok […] jakieś państwo umiera.

Glanc przepowiedział także pojawienie się nowej zarazy lub kolejnego szczepu koronawirusa. Ciężkie czasy mogą trwać jeszcze nawet przez półtora roku.

- Widzę postaci ludzi wyglądających wręcz jak zombie […] Jakby to miało być widoczne na skórze, na twarzy.

Jasnowidz widział także ogromne kolejki w sklepach i wyrywanie sobie zakupów. Co więcej, wspomniał również o formalnym prześladowaniu osób, które nie przyjęły szczepionki na koronawirusa. Władza i pracodawcy zdaniem Glanca mogą wywierać nacisk na niezaszczepionych. Efekty nowej "zarazy" mają być widoczne gołym okiem i wywołać ogromny strach. Miejmy nadzieję, że jesień okaże się dla nas łaskawsza, a scenariusz jasnowidza się nie sprawdzi.

loader