Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział atak terrorystyczny w Polsce. "Syreny alarmowe, zgiełk"

Maciej Friedrich
10.10.2022 15:37

Jasnowidz Wojciech Glanc po raz kolejny zmroził serca swoich wielbicieli. W najnowszej wizji zobaczył między innymi serię ataków terrorystycznych w Europie. Ucierpi także Polska. Czy czeka nas tragedia?

Wojciech Glanc
fot. screen: Instagram @wojciechglanc

Wojciech Glanc to obok Krzysztofa Jackowskiego jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, którego przepowiednie cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic w tym dziwnego, Glanc w swoich wizjach najczęściej dotyka naszego kraju i spraw Polakom najbliższych. Niestety, nieczęsto ma dla nas dobre informacje. Także w najnowszym nagraniu przekazał niepokojące wieści. Czy Polskę czeka seria zamachów terrorystycznych?

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega przed zamachami. Polskę zaatakują terroryści?

Wojciech Glanc w swojej najnowszej wizji zobaczył Polskę jako symboliczną mapę na nadpalonym papierze.

- Jestem w centrum Polski, okolice Warszawy, bym powiedział bardziej (…) ale to jest obraz dosyć symboliczny, bo stoję jakby na namalowanej mapie (…) polska mapa jest w szarym kolorze, szaro-rudym, podpalanym, jakby trochę przypalonym (…) Jak się rozglądam dookoła, to tak naprawdę pustka, nie widać nic, jakby mgła w dziwnym kolorze - opowiadał.

W pewnym momencie jasnowidz zobaczył wyjątkowo niepokojące obrazy, takie jak dzieci kryjące się przed nalotem i zatopione statki, które prawdopodobnie przyczyniły się do skażenia wody.

ZOBACZ TAKŻE:  Jasnowidz Jackowski: 10 przepowiedni na 2022 rok. Co się wydarzy? [GALERIA]

- Bardzo wyraźnie słyszę syreny alarmowe, takie jak są przy nalotach. Słyszę zgiełk, nie widzę ludzi, jakby bardzo dużo mgły dookoła (...) Znajduję się w jakiejś klasie w szkole i widzę dzieci chowające się pod stołem (…) Rozdawane są maski, ale nie medyczne, tylko przeciwgazowe. Ludzie chowają się pod stołami, po piwnicach (...) Jakiś zbiornik wody, woda jest zarudziała, metaliczny posmak. Tak jakby było jej dużo, ale ja widzę, że ludziom woda jest rozdawana w butelkach, racjonowana (…) Niedobór wody, ludzie się kłócą o te butelki (…) I to mi się jakoś wiąże, jakby ten zbiornik przeradzał się w morze, zatopione okręty. Być może z tych okrętów pochodzi coś, co skaża wodę - relacjonował Wojciech.

Niestety, zdaniem Glanca chodzi o zagrożenie atakiem terrorystycznym między innymi na terytorium naszego kraju.

- Seria terrorystycznych ataków w Polsce, na Bałtyku, Szwecja, Dania. Tak naprawdę w prawie każdym kraju europejskim - smutno podsumował.

Co ciekawe, jasnowidz zobaczył także członków polskiego rządu kryjących się w bunkrach. W krytycznej sytuacji nie będziemy mogli liczyć na polityków?

loader