Obserwuj w Google News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zaginięciu Iwony Wieczorek. "Sprawa bardzo dziwna"

2 min. czytania
20.07.2021 15:13
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wydał oświadczenie na temat zaginięcia Iwony Wieczorek, w którą był wcześniej zaangażowany. W krótkiej wypowiedzi wizjoner z Człuchowa nazywa zaginięcie sprawą "bardzo dziwną" i definitywnie się od niej odcina.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów, który już od lat współpracuje z policją w sprawach zaginięć i śmierci różnych osób. Przez cały czas zgłaszają się do niego ludzie, którzy poszukują pomocy w odnalezieniu ich bliskich lub ustalenia ich miejsca pobytu. Jackowski ma na swoim koncie wiele spraw, w których jego wkład okazał się bardzo istotny. Nic dziwnego, że angażowany jest w nawet najtrudniejsze sprawy - a taką bez wątpienia było zaginięcie Iwony Wieczorek.

Redakcja poleca

Krzysztof Jackowski komentuje sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek

Przypomnijmy, że wydarzenie to miało miejsce już jedenaście lat temu, a niedawno była kolejna rocznica zaginięcia. Wieczorek przepadła w nocy z piątku na sobotę dokładnie 17 lipca 2010 roku w Sopocie. Tego wieczoru była w klubie nocnym z przyjaciółmi, z którymi miała się pokłócić. Wtedy też postanowiła wrócić samotnie do domu piechotą. Niestety, nie dotarła, a jej ślad urwał się przed jednym z wejść na plażę. Dotąd nie udało się ustalić, co mogło stać się z zaginioną kobietą.

Zobacz także:  Jasnowidz Glanc zapowiada wielką katastrofę w 2025 roku. "To będzie upadek systemów finansowych"

W sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek zaangażowany był swojego czasu także Krzysztof Jackowski. Przy okazji jedenastej rocznicy zaginięcia do jasnowidza spłynęło wiele pytań od jego słuchaczy. Jackowski postanowił wydać w tej sprawie krótkie oświadczenie. W trwającym zaledwie minutę filmie wizjoner stwierdza, że nie jest upoważniony o tym, by o sprawie kogokolwiek informować. Wyjaśnia też, że już dawno w tej sprawie zamilkł. Wypowiedź Jackowskiego jest jednak nieco enigmatyczna, gdyż jasnowidz nie ujawnia, dlaczego postanowił w tej sprawie zamilknąć. Dodaje też, że jest to sprawa "bardzo dziwna".

Jasnowidz Jackowski o zaginięciu Iwony Wieczorek: "Dziwna sprawa"

"Z pewnych powodów ja dawno zamilkłem o sprawie Iwony Wieczorek i nie mam zamiaru do niej wracać. Sprawa Iwony Wieczorek może okazać się sprawą bardzo dziwną, o bardzo dziwnych okolicznościach. Z racji pewnych nie mogę o tym mówić i nie chcę o tym mówić, nie jestem upoważniony, aby o tym mówić. Natomiast bardzo chętnie chciałbym z wami się tym podzielić, ale z wielu przyczyn nie mogę tego powiedzieć. Nie jestem upoważniony, żeby to mówić" - 

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, które się sprawdziły. 5 bezbłędnych wizji jasnowidza z Człuchowa [FOTO]