Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę na lato 2021. "Nie chcę was martwić, ale..."

1 min. czytania
20.04.2021 10:43

Lato 2021 zbliża się wielkimi krokami. Krzysztof Jackowski przepowiedział, jakiej pogody na letnie miesiące możemy się spodziewać. Niestety, jasnowidz nie ma dobrych wiadomości dla fanów wysokich temperatur.

Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski zdradził, jaka pogoda czeka nas w letnich miesiącach. Jasnowidz z Człuchowa podczas ostatniej transmisji na YouTube odpowiedział na pytania swoich słuchaczy. Opowiadał między innymi o przyszłości Polski, międzynarodowych konfliktach, pandemii koronawirusa, a nawet życiu po śmierci. W trakcie live'a padło także pytanie o pogodę na lato 2021. Jakiej odpowiedzi udzielił jasnowidz?

Zobacz także:  Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski. Niepokojące słowa znanego jasnowidza

Pogoda na lato 2021. Jasnowidz Jackowski już wie, jak będzie wyglądać

Niestety, słowa Krzysztofa Jackowskiego rozczarują wiele osób. Okazuje się, że zdaniem jasnowidza tegoroczne lato nie będzie zbyt pogodne. Fani wysokich temperatur będą musieli się z tym pogodzić.

- Nie chcę was martwić, ale uważam, że lato będzie bardzo zmienne i kapryśne i nie za ciekawe. Nie chciałbym tego - podsumował jasnowidz Jackowski.

To nie pierwszy raz, gdy Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi przeczuciami dotyczącymi pogody. Wcześniej jego przepowiednie wielokrotnie się sprawdzały.

Myślicie, że ta wizja się sprawdzi?