Zamknij

Jasnowidz Jackowski przewiduje bankowy kryzys na świecie. "Skażenie środowiska, ostatnia prowokacja"

22.10.2021 14:58

Jasnowidz Jackowski podzielił się kolejną przerażającą wizją dotyczącą przyszłości. Wspomniał o skażeniu środowiska i kryzysie politycznym. Zasugerował, że Polacy powinni zatroszczyć się o swoje oszczędności. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Jasnowidz z Człuchowa to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli swojego fachu w historii Polski. Krzysztof Jackowski w ostatnich latach wyrasta na prawdziwego celebrytę, oferującego uważnym fanom informacje na temat zbliżających się wydarzeń. Między innymi dzięki niemu pojawiła się moda na wysłuchiwanie przepowiedni jasnowidzów, dzięki czemu popularność zyskał także Wojciech Glanc. Obaj panowie dzielą się swoimi wizjami i przemyśleniami za pośrednictwem serwisu YouTube, ale Jackowski traktuje nagrania bardziej jako próbę interpretacji, niż wieszczenie na żywo.

Wiele osób przyjmuje jednak jego słowa z wiarą, a nawet nadzieją. Niedawno Jackowski przepowiedział koniec Mateusza Morawieckiego. Tym razem ostrzegł o światowym kryzysie i zasugerował, że pieniądze w bankach mogą nie być bezpieczne. Słowa o skażeniu i nalotach na budynki administracji są bardzo niepokojące. Czyżby czekały nas wydarzenia, które zmienią bieg historii?

Krzysztof Jackowski
5 Zobacz galerię
fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski przewiduje wielki kryzys. Powinniśmy wypłacać pieniądze z banków?

Jasnowidz Jackowski przewiduje, że dojdzie do nalotu na budynek administracji.

- To się stanie poza Europą. Ten nalot nastąpi nad ranem, ale to będzie jeszcze noc. I potem będzie trochę godzin odwetu. Cisza. I po tych kilku, kilkunastu godzinach ciszy nastąpi odwet (...) I to się wydarzy między dwoma państwami. To nie będzie coś, co raptem jakaś część świata, czy jakaś grupa państw zacznie robić. To będzie na początku między dwoma państwami (...) To będzie trzecia i ostatnia prowokacja, którą zapowiadałem. Dwie były. Stoimy przed trzecią. Ci, co otrzymają z powrotem odwet, nie będą mieli nic wspólnego z tym budynkiem administracji. Dziwna jeszcze jedna rzecz. Bo będzie się tam w pewnym miejscu mówiło o skażeniu środowiska, którego tak naprawdę nie będzie. Że w jakimś miejscu zostanie coś skażone, a to nie będzie prawdą - opowiadał jasnowidz.

Jackowski zapowiada także, że Polsce grozi kryzys stabilizacyjny i być może Polacy powinni zadbać o oszczędności zgromadzone w bankach.

- Może przyjść czas, ze w całej Polsce będzie wprowadzony stan podwyższonej gotowości, albo, nie wiem - będzie wprowadzony jakiś stan. Tylko ten stan będzie rekomendacją, a nie rzeczywistym wprowadzeniem tego stanu. I duży niepokój jeżeli chodzi o pieniądze w bankach. To będzie straszna nerwówka. Biura podróży będą ściągały ludzi z powrotem z wycieczek - przewiduje.

Szkoda, że jasnowidze nie mogą zbyt często dzielić się z nami pozytywnymi informacjami.