Obserwuj w Google News

Jasnowidz Glanc ostrzega Polaków. Miał straszną wizję. "Dla wielu będzie to ostatnie lato" [WIDEO]

2 min. czytania
28.04.2021 19:36
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się wizją, w której ostrzega Polaków przed strasznymi wydarzeniami, które czekają nas latem i jesienią. Czyżby długo wyczekiwane wakacje zapowiadały tragedię?

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: Youtube / Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc to jeden z najpopularniejszych obok  Krzysztofa Jackowskiego polskich jasnowidzów, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Znany z 2. edycji "Big Brothera" brzuchomówca zmienił fach i publikuje swoje wizje, ich interpretacje oraz przemyślenia w serwisie YouTube. Zgromadził wokół siebie grono oddanych fanów, którzy z zainteresowaniem i często przestrachem oczekują kolejnych nagrań, by dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości. Glanc miał przewidzieć między innymi pandemię koronawirusa i często wypowiadał się w jej temacie. Mówił między innymi o nowych mutacjach wirusa.

Jednak Glanc w swoich filmach często odnosi się także do sytuacji międzynarodowej, a wiele jego wizji dotyczy kwestii gospodarczych i militarnych. Niestety, niezwykle często jasnowidz ostrzega Polaków przed przyszłością i zapowiada, że czekają nas nowe zagrożenia, niekoniecznie związane z koronawirusem. Tak było podczas najnowszej relacji, w której wspomniał o niepokojącej wizji. Widział w niej umierających ludzi, Władimira Putina oraz skażony Bałtyk.

Redakcja poleca

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega Polaków. Jesienią czeka nas klęska?

W najnowszej wizji Wojciech Glanc zobaczył niezwykle brudną, skażoną wodę w Bałtyku. Szczególnie wyraźnie widział Sopot i odpoczywających w nim Polaków oraz turystów.

- Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo” - opowiadał.

Pojawił się także bóg Majów patrzący na składanie ofiar z ludzi i krew spływająca do Bałtyku, jakby morze zaczęło „żywić się krwią”. Glanc dostrzegł także ludzi, którzy w najlepsze cieszą się odpoczynkiem i beztroską, jednak gdzieś w oddali czai się zagrożenie.

- Mam wrażenie jednak dużej ilości wesołych ludzi (…) wokół nich pojawiają się oczywiście ludzie w kombinezonach ochronnych (…) jest w tym złowieszcza cisza

Bóstwo majów przybrało w wizji jasnowidza twarz duszącego się Władimira Putina.

- Bardziej w kierunku wschodu widzę potężną eksplozję (…) pojawia się coś jak grzyb, gdzieś daleko, daleko, bardziej na wschód. Użyta jakaś nowa broń, albo coś w tym stylu. 

W kolejnej wizji jasnowidz dostrzegł tysiące tonących ludzi. Wspomniał o przełomowym lecie, po którym Polska utonie, a także uciekającym prezydencie Andrzeju Dudzie.

- Dla wielu będzie to ostatnie lato. Pojawia mi się jakieś trzęsienie ziemi (…) jakby zagotowała się woda.

Glanc uspokoił jednak, że jego zdaniem tegoroczne lato będzie spokojne, a większość osób będzie szczęśliwa i „ożywiona” faktem, że świat wraca do normalności. Po lecie ma jednak czekać nas „poważne uderzenie”. Może być nim „broń psychologiczna”, coś, co ponownie wzbudzi w ludziach strach. Zapowiada wręcz na jesień wojnę psychologiczną, która może zastąpić konflikt zbrojny. Jego zdaniem militarne „prężenie się” niektórych państw to tylko zasłona przed o wiele bardziej niebezpiecznymi działaniami.

Podsumowując swoje wizje, Glanc podkreślił raz jeszcze, że lato powinno być dla nas łaskawe, a ewentualne problemy zaczną się później.