Zamknij

Jarosław Skiba nie żyje. Prezenter "Dzień dobry TVN" zawiadomił o pogrzebie

Judyta Wanicka
15.04.2022 16:48

Jarosław Skiba, triathlonista i popularny trener personalny, zginął tragicznie podczas urlopu w Hiszpanii. O śmierci przyjaciela jako pierwszy zawiadomił Bartek Jędrzejak z "Dzień dobry TVN". Teraz prezenter pogody udostępnił informacje o pogrzebie Jarka Skiby. 

Jarosław Skiba
fot. Instagram:@skiba.jarek

Jarosław Skiba został śmiertelnie potrącony w Hiszpanii. 41-letniego triathlonistę pożegnały w sieci gwiazd polskiego show-biznesu, w tym Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN", który był bliskim przyjacielem trenera. 

Marzenia? Miałem do Ciebie wpadać do Hiszpanii. Tam miał być dom. Miałem zostać ojcem chrzestnym Twojego malucha. Bo w końcu zapragnąłeś mieć kolejne dziecko. Jeszcze wczoraj rano pisaliśmy do siebie. Dzisiaj już tylko ja mogę pisać do Ciebie, bez odpowiedzi - napisał w pożegnalnym poście prezenter pogody.

Pogrzeb Jarosława Skiby. Rodzina trenera ma prośbę do żałobników

Na Instastories Bartka Jędrzejaka pojawiło się czarno-białe zdjęcie prezentera z trenerem oraz nekrolog, informujący o szczegółach pogrzebu Jarosława Skiby

rty
fot. Instastories:@bartekjedrzejak_official

Uroczystość pożegnana odbędzie się w piątek 22 kwietnia 2022 roku w Poznaniu.

Pożegnalna msza święta zostanie odprawiona 22 kwietnia 2022 r. o godz. 12.00 w Kościele św. Jana Vianneya, ul. Podlaska 10 w Poznaniu. Po mszy przejazd na cmentarz Komunalny Junikowo w Poznaniu ul. Grunwaldzka 305 - przekazano. 

Bliscy trenera mają prośbę do osób, które zachcą towarzyszyć sportowcowi w ostatniej drodze. 

Jarek kochał ludzi. Był z ludźmi i dla ludzi. Wspierał m.in. fundację "Drużyna Szpiku". Prosimy o nieprzynoszenie kwiatów i wieńców. Zamiast nich prosimy o wsparcie, przed kościołem staną wolontariusze tej fundacji - czytamy w nekrologu. 

Zabójstwo dziennikarza TVN. Rodzina wydała oświadczenie. Jest rozczarowana działaniem prokuratury

ruf
fot. Instastories:@bartekjedrzejak_official