Zamknij

Jarosław Bieniuk zdradził, jak poznał Annę Przybylską. "Nie wiedziałem, kim ona jest"

06.10.2022 11:32

Jarosław Bieniuk w wywiadzie zdradził, jak poznał Annę Przybylską, matkę trójki jego dzieci. Sportowiec na początku nie wiedział, że jego przyszła partnerka była znaną aktorką. Gdzie spotkali się po raz pierwszy?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
fot. Tomasz Zukowski/East News

Przy okazji filmu TVP "Ania" o wiele częściej wspomina się w mediach Annę Przybylską. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i modelek przez kilkanaście lat była partnerką Jarosława Bieniuka, doczekali się trójki ukochanych dzieci, w tym brylującej obecnie w mediach Oliwii Bieniuk. Wiele osób zastanawiało się, jak doszło do pierwszego spotkania piłkarza i gwiazdy "Złotopolskich". Jarosław rozwiał wątpliwości w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Jarosław Bieniuk nie wiedział, że Anna Przybylska jest gwiazdą? Opowiedział o pierwszym spotkaniu z aktorką

Jarosław Bieniuk udzielił wywiadu przy okazji premiery filmu dokumentalnego "Ania" opowiadającego o życiu i karierze Anny Przybylskiej. Okazuje się, że po raz pierwszy spotkał matkę swoich dzieci w jednym z sopockich klubów i nie wiedział, że jest rozpoznawalną aktorką.

- Pierwsze spotkanie z Anią to było w Sopocie, w klubie "5". Spędziliśmy wieczór w grupie znajomych, pamiętam, że bardzo dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się. Ja jeszcze nie wiedziałem, kim ona jest. I mój kolega, gdy wyszliśmy z klubu i szliśmy do domu, powiedział mi, że bardzo długo rozmawiałem z tą policjantką. Ja zacząłem się zastanawiać, z jaką policjantką, i czy ona pracuje w policji? On powiedział, że nie i że ona gra w jakimś serialu, a ja jej wtedy nie znałem. Tak zacząłem kojarzyć Anię i jeszcze przez wiele lat przecinaliśmy się w Trójmieście, bo oboje stamtąd pochodzimy - zdradził.

Bieniuk przyznał, że nie zakochał się w Ani od pierwszego wejrzenia, ale z każdym spotkaniem czuli się w swoim towarzystwie coraz lepiej.

- To narastało podczas kolejnych spotkań i ta chemia między nami była duża i rzeczywiście, to nie był jeden moment, tylko taki etap, proces - ocenił.

Z kolei w podcaście "W cieniu sportu" były piłkarz przyznał, że związek z Przybylską bardzo pomógł mu w karierze.

- Mnie to ustabilizowało karierę, to, że poznałem Anię w dosyć młodym wieku, miałem 22 lata, miałem taki bufor, miałem komu się zwierzyć i z kim porozmawiać - zwierzał się.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, rok wcześniej przeszła operację usunięcia guza trzustki.

- Wspaniałe życie Przybylskiej niestety przerwał nowotwór trzustki. 5 października minęło osiem lat od dnia jej śmierci. Jednak zarówno rodzina, jak i fani nie zapomnieli o niej - czytamy na portalu Gwiazdy Wirtualna Polska.