Zamknij

Jarosław Bieniuk pokazał grób Anny Przybylskiej we Wszystkich Świętych. Widok ściska serce [FOTO]

02.11.2021 08:16

Jarosław Bieniuk pokazał, jak wyglądał grób Anny Przybylskiej w dniu Wszystkich Świętych. Mąż aktorki udostępnił poruszające zdjęcie na Instagramie. 

Anna Przybylska
fot. VIPHOTO/East News

We Wszystkich Świętych wspominaliśmy gwiazdy i znane osoby, które odeszły. Fani nie zapomnieli w tym szczególnym dniu przyjść na groby swoich idoli i zapalić znicze. Od lat jednym z najchętniej odwiedzanych 1 listopada miejsc jest grób Anny Przybylskiej. Uwielbiana aktorka zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki. Miała wówczas 35 lat. Gwiazda zostawiła partnera, Jarosława Bieniuka, oraz troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. 

Zobacz także

Grób Anny Przybylskiej we Wszystkich Świętych. Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie 

Grób Anny Przybylskiej tonie w kwiatach niezależnie od pory roku, lecz gdy nadchodzi Wszystkich Świętych pomnik aktorki na cmentarzu w Gdyni-Oksywiu zamienia się w morze migocących zniczy.

W tym roku nie było inaczej. Grób Anny Przybylskiej, która spoczywa razem ze swoim ojcem, Bogdanem Przybylskim, znowu zakrył się lampkami przyniesionymi przez wielbicieli. Jarosław Bieniuk udostępnił zdjęcie zrobione wieczorową porą, gdy grób z zapalonymi zniczami prezentował się najpiękniej. 

Mama Anny Przybylskiej o śmierci córki i walce z hejtem. "Byłam gotowa wyjść na balkon i skoczyć"

grob anny
fot. Instastories:@jaretpalmer
Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News