Obserwuj w Google News

Jarosław Bieniuk obejrzał film o Annie Przybylskiej. "Niesamowita karuzela uczuć"

2 min. czytania
11.08.2022 15:58
Zareaguj Reakcja

Jarosław Bieniuk razem z rodziną po raz pierwszy obejrzeli długo wyczekiwany film dokumentalny "Ania" o Annie Przybylskiej. Dla partnera zmarłej aktorki, zobaczenie filmu było niezwykłym przeżyciem. Sportowiec w krótkim, ale emocjonalnym poście na Instagramie opisał swoje emocje, które towarzyszyły mu po obejrzeniu seansu.

Jarosław Bieniuk
fot. Instagram.com/ Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk nie ukrywał, że obejrzenie filmu dokumentalnego o jego partnerce - Annie Przybylskiej będzie dla niego niezwykłym doświadczeniem. Sportowiec miał okazję zobaczyć go przedpremierowo. Przypomnijmy, że dokument o zmarłej aktorce trafi do kin na początku października tego roku. Piłkarz w emocjonalnym poście napisał, jak odebrał wspomnianą produkcję. Dla partnera zmarłej aktorki film "Ania" był niesamowitą karuzelą emocji.

Zobacz też:  Anna Przybylska zachwyca na niepublikowanych zdjęciach. "Ten uśmiech pamiętają wszyscy" [FOTO]

 Jarosław Bieniuk obejrzał film o Annie Przybylskiej. "Niesamowita karuzela uczuć"

"90 minut, a tyle emocji, wspomnień, życia… Wczoraj z całą rodziną po raz pierwszy zobaczyliśmy film "Ania". Niesamowita karuzela uczuć…" - opisał swoje emocje Jarosław Bieniuk. Produkcję obejrzała również Oliwia Bieniuk, najstarsza latorośl Ani Przybylskiej.

"Pytaliście mnie ostatnio czy widziałam film "Ania". W rodzinnym gronie mogliśmy wczoraj go zobaczyć. Ogromne emocje, mocno to przeżyłam, ale było warto. Mama jest w nim taka, jaką pamiętam" - napisała 19-letnia Oliwia.

Przypomnijmy, że w dokumencie o Przybylskiej wspominać ją będą koledzy i koleżanki z planów filmowych i serialowych, m.in.  Michał Żebrowski, Jan Englert, Paweł Wawrzecki, Paweł Małaszyński oraz Szymon Bobrowski. Na ekranie zmarłą aktorkę wspominają tez partner - Jarosław Bieniuk oraz córka - Oliwka.

Za produkcję o Annie Przybylskiej odpowiedzialni są ą Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski – autorzy filmu "Krzysztof Krawczyk. Całe moje życie" i "Maryla. Tak kochałam". 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej chorobie. Aktorka cierpiała na  raka trzustki. Osierociła trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz synów: Jana i Szymona.

Ryszard Kotys,James Michael Tyler i Helen McCrory
21 Zobacz galerię
fot. Michał Wargin/East News, Julian Mackey/Shutterstock/Rex Features/East News i Nils Jorgersen/Shutterstock/Rex Features/East News