Zamknij

Polak wyrzucony z brytyjskiego talent show. Widzowie są rozgoryczeni

09.11.2022 14:59

Polski uczestnik programu "Great British Bake Off" - Janusz Domagała - nie dostał się do finału show. Odpadł tuż przed końcem walki o tytuł najlepszego cukiernika.

Janusz Domagała
fot. Instagram/januszbakes

Polski piekarz i cukiernik Janusz Domagała miał szansę na zwycięstwo w progamie "Great British Bake Off". Niestety jurorzy uznali, że nasz rodak nie zasługuje na miejsce na podium.

Janusz Domagała wyrzucony z "Great British Bake Off"

Jak widać, światowe talent show należą nie tylko do Sary James. Od kilku tygodni Janusz Domagała mieszkający na co dzień w Brighton, zmagał się w kulinarnym programie "Great British Bake Off" o zwycięstwo. Niestety nie będzie mu ono dane, co nie spodobało się widzom. 

Jak podaje dailymail.co.uk, w 6. sezonie "Great British Bake Off"  jednym z uczestników był urodzony w Polsce Janusz Domagała. Piekarz wyróżniał się nie tylko umiejętnościami, ale również pogodnym usposobieniem. Z tego powodu natychmiast został ulubieńcem widzów.

Chociaż od początku był faworytem obecnego sezonu programu, a w półfinale starał się ze wszystkich sił, poległ na kilku zadaniach. Jurorzy nie mieli więc innej możliwości, jak wyrzucić uczestnika z programu. Widzowie byli zasmuceni tym faktem.

Zawsze z uśmiechem na twarzy. Żegnaj Januszu, byłeś promykiem słońca od początku do końca.
Będę tęsknić za tym śmieszkiem!
O nie. Nie zgadzam się z decyzją.
Nieeeeeeeeee
Złóżmy petycję, żeby ten anioł zastąpił śmieciowego nowego szefa Kucharka.

Jak na pierwszego polskiego uczestnika "Great British Bake Off" Domagała zaszedł bardzo daleko. Być może nie zdobył pierwszego miejsca, ale na pewno otworzył sobie zupełnie nową ścieżkę rozwoju.

Janusz Domagała: kim jest polski uczestnik "Great British Bake Off"?

Domagała przyjechał do Wielkiej Brytanii mniej więcej 10 lat temu. Pasję do pieczenia rozbudziła w nim jego mama. To właśnie ona nauczyła go podstaw. Czy udział w kulinarnym talent show sprawi, że mężczyzna zajmie się tym na stałe?

Obecnie Janusz Domagała mieszka w Brighton w hrabstwie East Sussex, gdzie jest asystentem dyrektora szkoły. Wiedzie życie u boku swojego ukochanego partnera Simona i ich psa Nigela. To właśnie Simon nakłonił go do wzięcia udziału w talent show. Domagała jest aktywnym orędownikiem społeczności LGBTQ+, a prywatnie zbiera pamiątki i przedmioty kolekcjonerskie pochodzące z filmów i seriali.

loader

RadioZET.pl/Twitter/dailymail.co.uk