Obserwuj w Google News

Janusz Chabior trafił do szpitala. Aktor przeszedł zabieg w specjalistycznym centrum [FOTO]

2 min. czytania
23.04.2021 18:48
Zareaguj Reakcja

Janusz Chabior zaniepokoił zdjęciem ze szpitala. Gwiazdor filmów Vegi i uczestnik programu "Power Couple" musiał przejść zabieg. Co dolegało aktorowi? 

Janusz Chabior
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Janusz Chabior jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Przez wzgląd na swoją aparycję często obsadzany jest w rolach czarnych charakterów m.in. postaci z kryminalnego półświatka, a także policjantów i oficerów SB. Popularność przyniosły mu filmy Patryka Vegi m.in. "Służby specjalne", "Botoks", "Kobiety mafii" i "Polityka", a także liczne seriale, w tym "Ślepnąc od świateł" i "Odwróceni". Ostatnio aktora można oglądać w programie TVN "Power Couple", w którym występuje razem z żoną Agatą Wątróbską.

Janusz Chabior w szpitalu. Aktor przeszedł zabieg 

Janusz Chabior jest aktywnym użytkownikiem social mediów. Na Instagramie codziennie obserwuje go ponad 100 tys. internautów. 22 kwietnia na profilu aktora pojawiło się niepokojące zdjęcie. Janusz Chabior pokazał się tuż po zabiegu, leżąc w szpitalnym łóżku. Artyście towarzyszył lekarz, który przeprowadzał zabieg.

Panie doktorze Maćku, dziękuję. Dziękuję całej ekipie. To, co się zepsuło, naprawione. Wracam do gry - uspokoił fanów gwiazdor "Służb specjalnych". 

Czego dokładnie dotyczył pobyt we wrocławskim centrum medycznym, tego Janusz Chabior nie zdradził. Jednak jak można wyczytać w sieci, placówka, w której leczył się aktor, specjalizuje się w zabiegach żylaków kończyn dolnych, wykonuje też operacje przepuklin pachwinowych i inne zabiegi związane z chorobami naczyniowymi. 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i wygląda na to, że Janusz Chabior szybko wróci do formy. 

Jacek Borkowski walczył z COVID-19 w szpitalu. Opowiedział, co się z nim działo