Zamknij

Janiak i Malinowska świętują 18. rocznicę ślubu. Modelka pokazała zdjęcia [FOTO]

21.09.2021 14:11

Karolina Malinowska i Olivier Janiak pobrali się 18 lat temu. W rocznicę ich ślubu na profilach społecznościowych pojawiły się wpisy i romantyczne zdjęcia. Zakochani zebrali mnóstwo gratulacji od fanów.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Karolina Malinowska i Olivier Janiak są małżeństwem z 18-letnim stażem. Zakochani doczekali się trzech wspaniałych synów: Fryderyka, Christiana i Juliana. W rocznicę ich ślubu na profilach społecznościowych zakochanych pojawiły się romantyczne zdjęcia i wpisy. Karolina Malinowska udostępniła zdjęcie z uroczystości ślubnej, które podpisała: 

Zobacz też: Karolina Malinowska pokazała fotografię sprzed 20 lat. Na zdjęciu Pierwsza Dama i słynne modelki

Janiak i Malinowska świętują 18. rocznicę ślubu. Modelka pokazała zdjęcia [FOTO]

"Dawno, dawno (18 lat) temu w nie tak bardzo odległej krainie pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli? " - czytamy na jej Instagramie. Z kolei Olivier Janiak zdecydował się zamieścić romantyczne ujęcie z plaży, które podpisał:

"18 lat płyniemy razem po wodach i oceanach życia, czasem głęboko nurkujemy w otchłań, czasem osiadamy na mieliźnie, czasem jest flauta, kiedy indziej szkwał, nawet sztorm, ale zawsze razem docieramy do brzegu. Słonecznego. Dzięki K za tę piękną podróż i cudowne towarzystwo".

Pod postami obojga posypało się mnóstwo gratulacji, ciepłych słów i życzeń na kolejne wspólne lata.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska poznali się w 2002 roku podczas pokazu mody Arcadiusa, na którym główną modelką była odnosząca wówczas ogromne sukcesy przyszła żona prezentera. Na początku modelka nieco zbyła przyszłego ukochanego, jednak podczas kolejnego spotkania między nimi zaiskrzyło.