Obserwuj w Google News

Jan Królikowski pożegnał tatę, Pawła Królikowskiego. Wzruszający wpis

Sylwia Wamej
1 min. czytania
28.02.2020 10:32
Zareaguj Reakcja

Jan Królikowski pożegnał swojego tatę - Pawła Królikowskiego. 27-letni syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego opublikował czarno-białe zdjęcie z przeszłości.

Paweł Królikowski
fot. PAP/ Stach Leszczyński

Jan Królikowski pożegnał tatę, Pawła Królikowskiego na Instagramie

Jan Królikowski, 27-letni syn Pawła Królikowskiego we wzruszający sposób postanowił pożegnać swojego tatę. Opublikował czarno-białe zdjęcie, na którym Paweł Królikowski trzyma go na rękach.

"Do zobaczenia, padre" - napisał Jan Królikowski. Pod instagramowym wpisem posypało się mnóstwo wyrazów wsparcia dla rodziny Królikowskich.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

Paweł Królikowski zmarł w czwartek nad ranem. Od kilku lat walczył z problemami neurologicznymi. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka. W grudniu 2019 roku ponownie trafił do szpitala, gdzie przeszedł kolejną operację. Niestety, lekrzom nie udało się uratować aktora. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Świat aktorski i show-biznesu jest pogrążony w żałobie. Kondolencje i wspomnienia zalały media społecznościowe. Mnóstwo gwiazd wspomina aktora w mediach społecznościowych.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/SW