Obserwuj w Google News

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostaną rodzicami. „Czekaliśmy na ten moment tak długo”

2 min. czytania
21.06.2022 18:05
Zareaguj Reakcja

Jan Kliment i Lenka Klimentova, para znana z polskiego i czeskiego „Tańca z gwiazdami, zostaną rodzicami. Na Instagramie opublikowali zdjęcie USG, a także zdradzili, że długo czekali na ten wyjątkowy moment.

Jan Kliment Lenka Klimentova
fot. screen Instagram janekkliment

Jan Kliment wraz z żoną, Lenką Klimentovą, wyczekują swojego pierwszego dziecka. Między parą jest 15 lat różnicy – poznali się, kiedy 25-latek był nauczycielem tańca małej Lenki. Po długim czasie zaproponował jej występ w „Tańcu z gwiazdami”, jednak ta odmówiła. Potem ich drogi znów się skrzyżowały, zaczęli razem trenować. Rozwiedziony wówczas Jan Kliment otworzył się na nową miłość. Para zaręczyła się w 2014 roku, a w 2016 roku wzięli ślub w Ostrawie.

Zobacz także:  Krzysztof Ibisz zostanie ojcem. „Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy”

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostaną rodzicami

Para jest razem od ponad 10 lat, a najwięksi fani nie przypominają sobie większego kryzysu pomiędzy nimi. Przez wiele osób uważani są za wzorowe małżeństwo. Na tyle przykładne, że nie brakowało pytań o dzieci.

Jan Kliment i Lenka Klimentova przez kilka lat znosili pytania dotyczące dzieci czy możliwych powodów zostania rodzicami. W poście na Instagramie wytłumaczyli, że nie zawsze da się wszystko zaplanować.

- Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu „A kiedy dziecko?”, „Czy wy nie chcecie dzieci?”, „Dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?”, „Wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie”, „Macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?”. I tak dalej i dalej… przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! - czytamy na Instagramie Jana Klimenta.

- Ale udało się. I w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy przeszczęśliwi, dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS. Czuję się taka szczęśliwa i spełniona, I może nie do końca wiem, co nas wszystko czeka, ale cieszę się na to! Przed nami nowy etap i nowe życie. Myszki jeszcze nie kumają, ale będą tymi najlepszymi kumplami na świecie – napisała para, wspominając o ukochanych pieskach.

Redakcja poleca

Jan Kliment wraz z żoną poprosili na koniec jedynie o trzymanie kciuków, aby wszyscy byli zdrowi. Na gratulacje przyjdzie czas później, gdy dziecko już się urodzi. Mimo wszystko gratulacje złożyli m.in. Izabela Janachowska, Tomasz Oświeciński, Qczaj, Monika Miller, Paulina Sykut-Jeżyna, Janja Lesar, Jacek Jeschke, Ida Nowakowska czy Rafał Szatan.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska