Zamknij

Jakub Tolak został ojcem. Były gwiazdor "Klanu" pokazał urocze zdjęcia i zdradził imię dziecka [FOTO]

14.06.2022 15:43

Jakub Tolak powitał na świecie pierwsze dziecko. Były aktor z "Klanu" przekazał radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama i opublikował zdjęcia nowo narodzonej córki. Jakie imię otrzymała dziewczynka? 

Jakub Tolak z żoną
fot. Instagram:@foxesineden

Jakub Tolak grał Daniela, syna Moniki Ross (Izabela Trojanowska), w serialu "Klan". Potem pojawił się jeszcze w paru innych produkcjach, ale ostatecznie zdecydował się porzucić aktorstwo i zająć się podróżowaniem. Od kilku lat 39-latek razem ze swoją partnerką Zofią Samsel i psem Hipi jeżdżą po świecie vanem, który stał się już ich drugim domem.

Jakub i Zosia urządzili w aucie minimieszkanie z łazienką, kuchnią, jadalnią i miejscem do spania. Swoimi podróżami dzielą się na autorskim kanale YouTube "Foxes in Eden" oraz na Instagramie, gdzie regularnie zamieszczają kadry z najpiękniejszych zakątków Europy. Podróżnicy odwiedzili już m.in. Hiszpanię, Chorwację, Serbię i Albanię. W czerwcu zeszłego roku był gwiazdor "Klanu" i jego partnerka poinformowali o ślubie, a w grudniu przekazali, że spodziewają się dziecka.

Jakub Tolak został ojcem. Były aktor z "Klanu" powitał córkę

W miniony weekend Jakub Tolak i jego ukochana zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka, której nadali imię Antonina. Dumny tata nie omieszkał pokazać ją światu i przekazać kilka słów swoim obserwatorom. 

W miniony weekend wzięliśmy udział w filmie science fiction pt. "Poród". Role pierwszoplanowe. Ciągle zadajemy sobie pytanie - "jak przetrwała ludzkość?!" - wiedząc już jak odbywa się to, co najważniejsze. Dużo szacunku dla wszystkich, którzy się do tego przyczyniają.

No nic, od piątku (10.06.2022 r., od godziny 20:01) jest z nami Tosia, dla obcych Antonina. Cała i zdrowa. Mamy nadzieję, że niebawem również szczerze szczęśliwa, że może poznawać się ze światem bliżej. Na ten moment to my, przepełnieni różnej maści emocjami, poznajemy się z nową rzeczywistością. Dziękujemy Wam za ogrom wiadomości, pytań i życzeń powodzenia całej akcji. Z taką ilością dobrych fluidów nie mogło się nie udać. Ściskamy, już w komplecie. I wysyłamy głośne "Hej!" od Tosi (w języku, który tylko ona rozumie) na przywitanie - napisał. 

Jakub Tolak załączył rozczulając zdjęcie maleńkiej Tosi. Wspomniał też, jak na nowego członka rodziny zareagował ich pupil Hipi. 

tolak
fot. Instastories:@foxesineden
loader
Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS