Zamknij

Były gwiazdor "Klanu" wziął ślub. Mieszka z żoną w busie [FOTO]

21.06.2021 10:46

Jakub Tolak wziął ślub. Były aktor znany z roli Daniela w "Klanie" ożenił się ze swoją partnerką, Zofią Samsel, z którą podróżuje busem po Europie. Nowożeńcy rozpoczęli nietypową podróż poślubną. 

Jakub Tolak
fot. VIPHOTO/East News

Jakub Tolak zdobył popularność dzięki roli Daniela, syna Moniki Ross, w serialu "Klan". Po tym, jak zagrał w kilku innych produkcjach, postanowił na dobre porzucić aktorstwo i zająć się podróżowaniem. Od 2019 roku były gwiazdor "Klanu" razem ze swoją partnerką Zofią Samsel i psem Hipi jeżdżą po świecie vanem, który stał się już ich drugim domem.

Jakub i Zosia urządzili w aucie minimieszkanie z łazienką, kuchnią, jadalnią i miejscem do spania. Swoimi podróżami dzielą się na autorskim kanale YouTube "Foxes in Eden" oraz na Instagramie, gdzie regularnie zamieszczają kadry z najpiękniejszych zakątków Europy. Podróżnicy odwiedzili już m.in. Hiszpanię, Chorwację, Serbię i Albanię. Ostatnio jednak zawitali do Żyrardowa i stamtąd pochwalili się radosną wieścią o ślubie. 

Rodzina Tomasza Stockingera się powiększy. Gwiazdor "Klanu" zdradził płeć dziecka

Jakub Tolak wziął ślub. Daniel z "Klanu" wyruszył w podróż po Polsce

Jakub Tolak i Zofia Samsel zostali mężem i żoną. Ślub miał się odbyć już jakiś czas temu za granicą, ale ze względów formalnych para ostatecznie pobrała się w Polsce. 

- "Czy Ty..." - Tak. Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży. Prawie się udało w Macedonii, jednak ze względu na obecne czasy, proces kompletowania dokumentów wydłużał się tak bardzo, że Macedonię przyszło nam opuścić bez zmiany statusu. Wczoraj jednak zapakowaliśmy się ponownie do busa i ruszyliśmy w trasę po Polsce. I właśnie od wczoraj mówimy na siebie per "mąż" i per "żona". Ciekawie jest słyszeć "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", w momencie gdy nowe drogi otwierają się przed nami non stop. Te dosłowne. Jeśli mowa o znaczeniu z przenośni, mamy nadzieję, że większych zmian w naszej relacji nie zauważymy. Nadal będziemy na siebie uważni i nadal będziemy patrzeć na siebie tymi maślanymi, pełnymi czułości oczami. Niechaj nie będzie czasu "przed" i czasu "po". Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze - życzy sobie serialowy Daniel.

Gratulujemy! 

Serialowy Malicki miażdży "Klan". Wytyka produkcji TVP "bylejakość i pospolitość"

loader