Zamknij

Jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

24.08.2020 10:14

Jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej dokładne wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 125 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"
fot. Bartosz KRUPA/East News

Jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów? - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów? [MILIONERZY]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów, uczestnikowi programu TVN przysporzyła drobny kłopot. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - cytryna

B - banan

C - jabłko

D - gruszka

Uczestnik "Milionerów" od razu przyznał, że nie wie, która z odpowiedzi jest poprawna. W związku z tym zdecydował się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Nieznaczna większość osób, bo 45%, opowiedziała się za wariantem B. 42% publiczności zaznaczyło odpowiedź D, 8% postawiło na B, a 5% na A. Gracz jednak nadal nie był pewien, dlatego zdecydował się na wzięcie drugiego koła ratunkowego - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi, pozostały A oraz B. Ostatecznie gracz, po dłuższym namyśle, wybrał wariant B, banan.

Gdyby nie języczek podniebienny, połykane przez nas jedzenie - odpowiedź z "Milionerów"

Milionerzy - jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", jaki owoc patronuje spódnicy do ziemi z ukośnych klinów, jest odpowiedź B, banan. Gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 125 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Kiedyś bardzo popularna spódnica. W 1973 roku Maryla Rodowicz wjechała na scenę czerwonym maluchem, a potem wyszła w takiej szałowej "bananówie" i zaśpiewała "Małgośkę" - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program "Milionerzy", Hubert Urbański.

RadioZET.pl