Zamknij

Jaka to melodia?: jak wypadł Norbi? Fani programu podzieleni

Redakcja
03.09.2018 11:59

Debiut programu „Jaka to melodia?” z Norbim w roli prowadzącego za nami. Jak wypadł i jak widzowie zareagowali na tę zmianę?

Jaka to melodia Norbi
fot. Dariusz STEPIEN/East News

Jeden z najbardziej lubianych muzycznych programów telewizyjnych wrócił po wakacyjnej przerwie. Mowa o show „Jaka to melodia?”, w którym zadebiutował Norbi. Jak wypadł nowy prowadzący?

Odcinek był pełen gwiazd. W programie zaśpiewały Maryla Rodowicz i Kasia Kowalska, wystąpiły też zespoły Enej i Pectus, a także gwiazdy z zagranicy: OMD i Fun Factory. Z kolei uczestnikami były aktorki serialu „Dziewczyny ze Lwowa”.

Norbi zadebiutował w „Jaka to melodia?”

Norbi już od początku programu opowiadał dowcipy i anegdoty; wyglądał tak, jakby wcale nie był spięty. W trakcie programu cały czas brylował pomiędzy uczestniczkami, jednak nie odważył się nawet raz zaśpiewać na żywo – co Robertowi Janowskiemu zdarzało się w każdym niemal odcinku. Pojawiły się głosy, że piosenkarz specjalnie chciał tego uniknąć, bo bał się właśnie porównań z Janowskim.

Niestety, tego i tak uniknąć nie było można. Na Facebooku programu „Jaka to melodia?” pojawiło się mnóstwo komentarzy od widzów, którym nowy prowadzący nieszczególnie przypadł do gustu.

„Bedzie mi brakowało pana Roberta. Nowy prowadzący ma bardzo trudne zadanie. Zobaczymy czy podoła...”, „Szkoda ze Janowski nie jest prowadzącym nie będę oglądać więcej programu niestety” – piszą internauci.

Jak wypadł nowy prowadzący?

Inni są zawiedzeni obecnym kształtem programu.

„Jak coś działa i to dobrze przez 20 lat to czemu całkowicie zniszczyć? Nic już nie będzie tak samo, jedynie tytuł został (czemu?)”, „To jakaś porażka totalna!!!”, „Żeby nikt nie powiedział że jestem uprzedzona, to zobaczę sobie jak teraz to wygląda... Ale szału się nie spodziewam i pewnie to będzie pierwszy i ostatni raz...”; „Szczerze? Bardziej wolałem melodię z dawnymi wokalistami no i oczywiście panem Robertem”, „Jedyną osobą pasującą na prowadzącego jest pan Janowski, człowiek mający dużą wiedzę o muzyce, a ponadto z wielkim szacunkiem do muzyki i ludzi...” – to tylko część komentarzy.

Pojawia się jednak wiele komentarzy, w których widzowie chwalą zmiany i przyznają, że być może jednak program wcale nie jest taki zły. Jak widać zatem, zdania jak zwykle są podzielone. Czy jednak po odejściu Janowskiego liczba fanów programu pozostanie taka sama? To się okaże wkrótce.

Warto dodać, że niespodzianką dla fanów jest to, że program emitowany jest również w weekendy: w sobotę o 17.30 i niedzielę godzinę później.