Zamknij

Jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko..." [MILIONERZY]

19.08.2020 11:16

Jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko w obecności trzech świadków"? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej dokładne wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestniczka teleturnieju wybrała poprawny wariat, wygrała pół miliona złotych oraz pozostała w dalszej grze o milion.

Jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko..." [MILIONERZY]
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko w obecności trzech świadków"? "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna Madonna karcąca Dzieciątko... - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko w obecności trzech świadków", przysporzyła uczestniczce programu TVN spory kłopot. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - stawia Jezuska do kąta

B - zamyka w komórce

C - daje klapsa

D - wykręca ucho

Uczestniczka "Milionerów" od razu przyznała, że nie zna obrazu Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko w obecności trzech świadków". Dodała, że odrzuciłaby jednak warianty A oraz B. Po dłuższym namyśle gracz zdecydował się dalej nie ryzykować i zrezygnował z dalszej gry o milion.

Mezuza - co to jest i kto zgodnie ze swoją tradycją umieszcza ją na na framudze drzwi? [MILIONERZY]

Milionerzy - jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko..." [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", jaką karę stosuje Maryja na obrazie Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko w obecności trzech świadków", jest odpowiedź C, daje klapsa. Uczestniczka teleturnieju zrezygnowała jednak z dalszej gry o milion, wygrywając 250 000 zł.

Maryja trzyma Jezuska na kolanach i bije w gołą pupę tak, że aż jego aureola spada na podłogę. Jest to obraz z 1926 roku - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program, Hubert Urbański.

Poniżej przedstawiamy obraz Maxa Ersna "Madonna karcąca Dzieciątko w obecności trzech świadków".

RadioZET.pl