Zamknij

Jagna Niedzielska wzięła ślub. Zorganizowała wszystko w 24 godziny. "Kosmos" [FOTO]

29.12.2021 08:58

Jagna Niedzielska wzięła ślub. Gwiazda programów kulinarnych pokazała w sieci zdjęcie z mężem i pochwaliła się, że zorganizowanie uroczystości zajęło im zaledwie dobę. Internauci byli pod dużym wrażeniem.

Jagna Niedzielska
fot. screen: Instagram / jagna.niedzielska

Jagna Niedzielska to popularna polska specjalistka kulinarna, influencerka i osobowość telewizyjna. Z powodzeniem działa w mediach społecznościowych i prowadzi programy kulinarne, widzowie z zainteresowaniem oglądają między innymi "Kuchnię bez resztek", w którym Jagna propaguje gotowanie w zgodzie z zasadą "zero waste", tak istotną we współczesnym świecie. Razem z Damianem Kordasem podróżowała także po Polsce i oceniała jakość krajowych restauracji. Jest autorką książki i wzorem dla wielu osób, które chcą połączyć zdrowe i pyszne posiłki z ekologią i racjonalnym gospodarowaniem jedzeniem. Niedzielska nie ukrywa, że jej idolem jest Robert Makłowicz.

- Jest postacią totalną. Ma wiedzę o historii, mówi pięknie i dostojnie, a przy tym wszystkim nie nudzi. Jeśli chodzi o jego kunszt kulinarny, to moim zdaniem jest adekwatny do tego, kto jest jego odbiorcą. Jego wiedza kulinarna ma się przydać w domu, wśród przyjaciół i to jest bardzo fajne. Poza tym do mieszania w garach trzeba mieć charakter. Robert Makłowicz, bez dwóch zdań, ten charakter ma - oceniła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jagna może cieszyć się nie tylko z sukcesów zawodowych, ale także z życia prywatnego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że wzięła ślub z ukochanym Tomaszem Zarębą. Pochwaliła się także, że całą uroczystość udało jej się zorganizować w zaledwie dobę.

ZOBACZ TAKŻE:  Wesele w stylu zero waste to prawdziwy hit. Suknia z lumpeksu i wege menu to dopiero początek

Jagna Niedzielska wzięła ślub. Gwiazda "Kuchni bez resztek" zorganizowała uroczystość w 24 godziny

Na profilu Jagny Niedzielskiej na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z mężem. Okazało się, że gwiazda "Kuchni bez resztek" i jej ukochany zorganizowali ślub w dobę.

- Zrobiliśmy to w 24h! Po co czekać, skoro może w nas kometa walnąć. Dziękujemy wszystkim bliskim nam wariatom, którzy pomogli w zrealizowaniu tego pomysłu z miłości: rodzinie, Rezydencja Bohema z Robertem i Szefem Kuchni na czele, urzędom i dobrej energii. Repeta z ceremonią będzie w sierpniu 2022, a póki co idziemy świętować - czytamy.

Fani Jagny są zachwyceni radosną nowiną oraz imponującą organizacją.

- Ale kosmos. Gratulację, takie wieści tonka uwielbiam. Ściskam Was mocno.

- W tym szaleństwie jest metoda. Gratulacje.

- Ale cudownie! Gratuluję i życzę jeszcze więcej miłości i szczęścia - czytamy.

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

loader