Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek wydał książkę poświęconą chorobie. Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża

2 min. czytania
22.06.2022 12:08
Zareaguj Reakcja

Trzy lata temu życie Jacka Rozenka diametralnie się zmieniło. Aktor znany z m.in. serialu "Barwy szczęścia" przeszedł udar. Teraz swoje doświadczenia związane z chorobą opublikował w książce "Padnij, powstań. Życie po udarze". Małgorzata Rozenek postanowiła wesprzeć byłego męża, publikując książkę na Instagramie, jako pozycję do przeczytania.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram.com/ Małgorzata Rozenek

Jacek Rozenek trzy lata temu przeszedł udar. Od tamtego momentu jego życie diametralnie się zmieniło. Gwiazdor przeszedł długą i żmudną rehabilitację. Swoje doświadczenia postanowił opisać w książce "Padnij, powstań. Życie po udarze". W czasie choroby aktora wspierali przyjaciele oraz rodzina, m.in. synowie i była żona - Małgorzata Rozenek. Mimo że celebrytka od lat układa sobie życie u Boku  Radosława Majdana, pozostaje w serdecznej relacji z byłym mężem. Przypomnijmy, że para doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Zobacz też:  Małgorzata Rozenek-Majdan nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"? Odpowiedziała: "Mówię poważnie"

Jacek Rozenek wydał książkę poświęconą chorobie. Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża

Małgorzata Rozenek udostępniła zdjęcie książki Jacka Rozenka na Instagramie. Gwiazda telewizji zachęca do przeczytania publikacji, a na zachętę opublikowała cytat pochodzący z książki byłego męża.

- "Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie". Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To nie tylko emocjonalny, ale i dzięki rozmowom z ekspertami, merytoryczny opis tej choroby. Współpraca przy jej pisaniu z Sergiuszem Pinkwartem nadała jej tempo i lekkość, mimo ciężaru tematu. Ta książka pokazuje też, jak ulotne potrafi być życie… Warto przeczytać - napisała Rozenek.

Gwiazda zdradziła też, że autorem okładkowego zdjęcia jest ich wspólny syn - Stanisław Rozenek, który również zaprezentował książkę na swoim instagramowym profilu.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska