Obserwuj w Google News

Jacek Poniedziałek opowiedział o związku z 25-latkiem i uzależnieniach. Padły szczere słowa

2 min. czytania
21.04.2021 20:10
Zareaguj Reakcja

Jacek Poniedziałek to aktor, który nie ma problemów z mówieniem o swoim życiu prywatnym. Tym razem udzielił wywiadu magazynowi "Replika", w którym opowiedział o m.in. swoim związku z 25-letnim mężczyzną oraz walce z uzależnieniem.

Jacek Poniedziałek
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/ East News

Jacek Poniedziałek niedawno w rozmowie z Markiem Sekielskim opowiedział o swoich problemach osobistych. 55-latek otwarcie mówi o uzależnieniu od alkoholu czy seksu. Również i tym razem zdobył się na szczere wyznanie dotyczące życia osobistego. Jacek Poniedziałek w wywiadzie dla magazynu "Replika" opowiedział m.in. o związku z 25-latkiem, uzależnieniami oraz terapii.

Zobacz też:  Jacek Poniedziałek o uzależnieniach od narkotyków, alkoholu i seksu. Padły mocne słowa

 Jacek Poniedziałek opowiedział o związku z 25-latkiem i uzależnieniach. Padły szczere słowa

"To był piękny, intymny i namiętny związek. (…) wspaniały chłopak, miał połowę moich lat. Poznałem go w 2015 r. – miałem 50, a on 25 i już sama ta różnica stanowiła potencjalny obszar konfliktów. To naturalne, że on potrzebował nowych doświadczeń, „wyszaleć się” – a ja byłem tak potwornie zakochany, że z trudem przyjmowałem choćby rozmowy na temat innych mężczyzn. Dopadały mnie lęki, frustracje – i oczywiście to mogło go tłamsić. W końcu uwolnił się, rozstanie nastąpiło z jego inicjatywy. To był jego pierwszy dłuższy związek, trwał dwa lata. Dziś mam świadomość, że mogłem tego rozstania uniknąć, gdybym umiał zapanować nad swoim lękiem, który zresztą teraz „przerabiam” na terapii. Bo terapia uzależnień nie jest tylko o tym, że mam problem z piciem czy ćpaniem, dotyczy wszystkich aspektów życia" - czytamy w wywiadzie.

Aktor, aby pokonać swoje demony, zdecydował się na odwyk i terapię. Od ponad roku jest już trzeźwy.