Obserwuj w Google News

Jacek Łągwa z „Ich Troje” miał wypadek. Pokazał zdjęcie [FOTO]

Anna Skalik
2 min. czytania
08.07.2022 11:37
Zareaguj Reakcja

Jacek Łągwa z „Ich Troje” poinformował o tym, że miał wypadek i doznał urazu. Fani są zaniepokojeni i zastanawiają się, co z koncertem grupy, który już za kilka dni ma odbyć się w Sopocie.

Jacek Łągwa
fot. Instagram/jaceklagwa/screen

Jacek Łągwa jest jednym z autorów sukcesów grupy „Ich Troje”. Choć zawsze to Michał Wiśniewski był tym najbardziej wyrazistym członkiem ekipy, to jednak Łągwa, jako współzałożyciel grupy zawsze odgrywał w niej istotną rolę i był bardzo lubiany przez fanów.

Teraz fani mają powody do zmartwień, bo Łągwa opublikował w sieci zdjęcie, z którego wynika, że muzyk doznał wypadku. Na ujęciu widać go z ręką na temblaku.

Kość złamana. Cztery tygodnie w gipsie – napisał artysta.

Zobacz także: Maja Hyży po raz pierwszy pokazała twarz córki. "Cześć, jestem Zosia" [FOTO]

Jacek Łągwa z „Ich Troje” złamał rękę. „Cztery tygodnie w gipsie”

Łągwa nie wyjaśnia dokładnie, jak doszło do złamania, jednak pokusił się o żartobliwy komentarz, że zbyt mocno zainspirował się jedną z sesji „Ich Troje”. W poście zamieścił zarówno zdjęcie ukazujące jego aktualny stan, jak i fotkę z rzeczonej sesji. „Znajdźcie różnicę” – dodał. I rzeczywiście zdaje się, że elementy kostiumów, w których zespół miał sesję, można by z powodzeniem przerobić na temblaki.

Redakcja poleca

Fani, choć rozbawieni żartem artysty, są jednak zaniepokojeni, bo już 10 lipca grupa „Ich Troje” ma zagrać w Sopocie. Dotąd nie pojawiły się informacje o przełożeniu czy odwołaniu występu, jednak internauci przeczuwają najgorsze.

O nie. Czyli w niedziele w Sopocie nie będzie mojej ulubionej piosenki granej na gitarze?

Szybkiego powrotu do zdrowia... Ale w Sopocie się widzimy...?

Ale mam nadzieję, że w Sopocie się widzimy. Zdrówka – piszą.