Zamknij

Jacek Kurski miał wypadek. Prezes TVP wymagał pomocy lekarzy. „Wyglądało to groźnie”

17.02.2022 11:13

Jacek Kurski postanowił skorzystać z wolnego czasu i wraz z rodziną wybrał się na krótki wypad do Włoch. Padło na kurort narciarski – jeśli prezes TVP liczył na anonimowość, to niestety się przeliczył. Jak donosi „Super Express”, rozpoznało go kilkoro Polaków. Krajanie opowiadali o wypadku, a na ręce Jacka Kurskiego pojawił się gips.

Jacek Kurski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Jacek Kurski wraz z żoną i córką wybrał się do Cortina d’Ampezzo – kurortu narciarskiego w Dolomitach na północy Włoch, niedaleko granicy z Austrią. Prezes TVP uległ wypadkowi, a według relacji świadków i „Super Expressu” miał wjechać w niego inny narciarz.

Zobacz także: Jacek Kurski z córką w tygodniku. "Widziałam dużo złych okładek. Ta przebija wszystkie" [FOTO]

Jacek Kurski miał wypadek. Polacy mieli zrelacjonować, co się stało

Czy Jacek Kurski pojawi się 19 lutego na krajowych preselekcjach do Eurowizji? Na razie prezes TVP porusza się z usztywnioną ręką, co jednak mocno nie zaburza jego spokojnego odpoczynku. Chociaż już nie poszusuje na stoku, to spędza czas z rodziną.

- Wyglądało to groźnie. Widziałem, że najpierw ktoś w niego wjechał, a on chciał uniknąć zderzenia z innym narciarzem, chyba dzieckiem, i upadł. Wszystko działo się bardzo szybko – mówił jeden ze świadków w rozmowie z „Super Expressem”.

Informator tabloidu twierdził, że Jacek Kurski wstał o własnych siłach i wyglądało, jakby wyszedł z uniku bez szwanku. Polacy przebywający w kurorcie zauważyli jednak, że prezes TVP krótko później pojawił się z usztywnioną ręką. Opatrunek wyglądający na gips – wedle zdjęć paparazzi – sięga od nadgarstka do połowy przedramienia.

okładka
fot. e-kiosk, okładka Super Express z dn. 17.02.2022

Teraz Jackowi Kurskiemu pozostały jedynie rodzinne spacery oraz degustacje w lokalnych restauracjach. Nie zdecydował się wcześniej kończyć swojego urlopu.

Nie od dziś wiadomo, że Jacek Kurski jest fanem narciarstwa. Nawet w Zakopanem, kiedy trwały intensywne przygotowania do Sylwestra Marzeń, nie odmówił sobie zjazdu z jednego ze stoków.

Prezes TVP już od 6. roku życia jeździ na nartach. Sam nauczył się szusować po mniejszych osiedlowych górkach, a z biegiem czasu polepszał swoje umiejętności. Czy córka pójdzie w jego ślady?

RadioZET.pl/Se.pl

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS