Obserwuj w Google News

Jacek Jelonek w żałobie. Gwiazdor "Prince Charming" pożegnał przyjaciela [FOTO]

1 min. czytania
13.07.2022 12:23
Zareaguj Reakcja

Jacek Jelonek przeżywa teraz trudny czas. Gwiazdor "Prince Charming" za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradził, że stracił swojego przyjaciela. Jelonek w pięknych słowach pożegnał bliską osobę.

Jacek Jelonek
fot. Instagram.com/ Jacek Jelonek

Jacek Jelonek już niebawem pojawi się w kolejnej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Gwiazdor zatańczy w parze z innym mężczyzną. Jacek nie ukrywa ekscytacji nową przygodą, a wspiera go w tym jego partner - Oliwer Kubiak, którego wybrał w programie "Prince Charming".

Zobacz też:  Taniec z gwiazdami 13: Jacek Jelonek o reakcji partnera. Oliwer odradzał mu udział? "Pchał mnie"

Jacek Jelonek w żałobie. Gwiazdor "Prince Charming" pożegnał przyjaciela

"Na razie są psychiczne przygotowania. Oliwer dowiedział się jako pierwszy i jako pierwszy bardziej się ucieszył ode mnie, ja byłem bardziej zestresowany niż on. Mogę powiedzieć, że była to wspólna decyzja, bo Oliwer pchał mnie do tego, powiedział, żebym szedł" - powiedział Jelonek w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety, czas przygotowań do programu przysłoniła Jelonkowi strata bliskiego kolegi. Gwiazdor "Prince Charming" poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stracił bliskiego przyjaciela - Antonio Ibáñeza.

"Niech twoja piękna dusza spoczywa w pokoju. Jestem naprawdę załamany mój przyjacielu" – napisał Jelonek, publikując zdjęcie zmarłego kolegi.

34-letni Antonio Ibáñez był hiszpańskim artystą pochodzącym z Andaluzji. Ukończył studia związane ze sztuką. Występował jako aktor, ale również malował obrazy. Na profilu artysty można zobaczyć mnóstwo prac stworzonych przez niego.

jelonek_jacek
fot. Instagram.com/ Jacek Jelonek
Klub 27 Kurt Cobain Amy Winehouse Jim Morrison
10 Zobacz galerię
fot. Courtesy Everett Collection/East News, PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS