Zamknij

Izabela Macudzińska z "Królowych Życia" powiększyła piersi. Doszło do komplikacji

04.10.2022 13:37

Izabela Macudzińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu „Królowe Życia”. Celebrytka chętnie chwali się w sieci swoim życiem prywatnym, w tym również metamorfozami, jakie przechodzi jej ciało. Opowiedziała o jednym z zabiegów medycyny estetycznej – nie obyło się bez komplikacji.

Izabela Macudzińska z "Królowych Życia" powiększyła piersi. Doszło do komplikacji
fot. Screen Instagram

Izabela Macudzińska jest bardzo aktywna na swoim instagramowym profilu, na którym zebrała już ponad pół miliona obserwujących. Niedawno chwaliła się treningami, które pomogły jej uzyskać imponującą sylwetkę. Tym razem dzieli się trudnym dla niej momentem, wspominając o komplikacjach, do których doszło podczas zabiegu powiększenia piersi.

Zobacz także: Karolina Gilon przyznała, że poprawiła sobie piersi. "12 tysięcy, nie żałuję"

Macudzińska o operacji powiększenia piersi: „Lekarz troszeczkę mnie olał”

Celebrytka nie ukrywa, że po urodzeniu dziecka nie była do końca zadowolona ze swojego ciała.

Zawsze podobał mi się duży biust, bo zawsze miałam mały, bardzo ładny biust, ale po dziecku opadł, zrobiły się "uszy jamnika" – zdradziła serwisowi Party.

Macudzińska zdecydowała się na operację umieszczenia implantów, ponieważ, jak twierdzi, najważniejsze jest dla niej to, by czuć się dobrze w swojej skórze. Niestety zabieg ten niesie za sobą ryzyko powikłań – tak było w przypadku gwiazdy.

Lekarz troszeczkę mnie olał, później musiałam szukać takiego, który by poprawił braki w wypełnieniu. Niestety mój lekarz umywał ręce. Dlatego przede wszystkim trzeba znaleźć dobrego lekarza, który w razie komplikacji będzie w stanie pomóc, który nie odwróci się na pięcie i nie zostawi w potrzebie – radzi Izabela.

Na szczęście poszukiwania odpowiedniego specjalisty zakończyły się sukcesem – celebrytka z dumą eksponuje swoje wdzięki. Jak Wam się podoba?

loader
Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News