Zamknij

Izabela Janachowska odchodzi z TVN? "Rzuciła papierami"

20.07.2021 23:17

Izabela Janachowska odchodzi z TVN - takie informacje pojawiły się w serwisie "Pudelek". Portal, powołując się na osobę z otoczenia celebrytki, ujawnia, iż miała ona dostać posadę u konkurencji i niespodziewanie "rzucić papierami".

Izabela Janachowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Izabela Janachowska to prezenterka telewizyjna, blogerka ślubna i właścicielka kilku biznesów o tematyce ślubnej, która swoją karierę w TVN zaczynała już ponad dziesięć lat temu, występując w roli trenerki tańca w "Tańcu z gwiazdami". Kiedy program został przeniesiony do Polsatu, również tam pojawiła się w dotychczasowej roli, jednak kontuzja, której się nabawiła, zmusiła ją do zakończenia kariery tanecznej.

Izabela Janachowska odchodzi z TVN?

W tym czasie Janachowska przygotowywała się do ślubu z zamożnym przedsiębiorcą, Krzysztofem Jabłońskim, i wtedy tez odkryła swoją nową pasję, jaką było organizowanie wesel. Najpierw prowadziła bloga, którego potem przekształciła w portal o tematyce ślubnej, co otworzyło jej drogę do zaistnienia jako ekspert w tej branży. Wkrótce pojawiły się propozycje prowadzenia programów w TVN Style. Od jesieni 2015 roku prowadziła program "I nie opuszczę cię aż do ślubu", a rok później zaczęła prowadzić także format "W czym do ślubu". Cały czas była więc związana z telewizją TVN.

Zobacz także: TVP zwolniła wydawcę za "wypadek" z tęczową flagą w "PnŚ". Pracownik potwierdza

Izabela Janachowska miała "rzucić papierami"

Jak poinformował serwis "Pudelek", powołując się na tajemnicze źródło z otoczenia Izabeli Janachowskiej, celebrytka miała zdecydować o odejściu ze swojej "macierzystej" stacji.

"Izabela Janachowska postanowiła rozstać się z TVN. W piątek rzuciła papierami" - donosi "Pudelek".

Prezenterka miała podobno dostać ofertę u konkurencyjnej stacji (choć nie zostało ujawnione, jakiej) i zostać prowadzącą jeden z ważniejszych formatów w tamtej telewizji, który w ramówce pojawi się już jesienią.

Dotąd sama Janachowska nie potwierdziła tych doniesień. Nie było również oficjalnego komunikatu ze strony TVN.

loader