Obserwuj w Google News

Iwona Lewandowska z partnerem. Tak wygląda ukochany mamy Roberta Lewandowskiego. "Dojrzali i wspaniali" [FOTO]

2 min. czytania
28.06.2022 18:56
Zareaguj Reakcja

W 2021 roku pojawiła się informacja, że Iwona Lewandowska po śmierci męża odnalazła szczęście u boku tajemniczego Jacka. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć partnera mamy Roberta Lewandowskiego.

Iwona Lewandowska
fot. screen: YouTube AZS AWF

Robert Lewandowski to jeden z największych polskich sportowców w historii i jeden z najlepszych piłkarzy świata, zdaniem wielu osób wręcz najlepszy. Nie da się ukryć, że kapitan reprezentacji Polski i gwiazdor Bayernu Monachium (a niedługo prawdopodobnie FC Barcelona) pobił wiele rekordów i od lat niezmiennie zachwyca kibiców i specjalistów. Dosyć powiedzieć, że na swoim koncie ma nagrodę Piłkarza Roku FIFA, nagrodę dla Napastnika Roku 2021, zajął także 2. miejsce w prestiżowym plebiscycie Złotej Piłki. Razem z Anną Lewandowską tworzą jedną z najpopularniejszych polskich małżeństw.

"Lewy" wielokrotnie podkreślał, że nie osiągnąłby tak wiele, gdyby nie wsparcie rodziców, szczególnie ojca Krzysztofa Lewandowskiego, który zaszczepił w nim pasję do sportu. Niestety, tata Roberta zmarł nagle w wieku 49 lat w wyniku wylewu, gdy piłkarz miał zaledwie 17 lat. Gwiazdor polskiej reprezentacji nadal może liczyć na ukochaną mamę Iwonę Lewandowską. W 2021 roku w mediach pojawiła się informacja, że kobieta spotyka się z tajemniczym Jackiem. Teraz, dzięki zdjęciu opublikowanemu przez Mariolę Bojarską-Ferenc możemy zobaczyć, jak wygląda jej ukochany.

ZOBACZ TAKŻE: Złota Piłka: Najlepsi piłkarze świata i ich piękne partnerki [GALERIA]

Redakcja poleca

Iwona Lewandowska na zdjęciu z ukochanym. Jak wygląda partner mamy Roberta Lewandowskiego?

Na profilu Marioli Bojarskiej-Ferenc na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie Iwony Lewandowskiej i jej partnera. Dziennikarka nie kryła zachwytu nad uczuciem łączącym mamę Roberta Lewandowskiego i jej wybranka.

- Kochani, jak się okazuje, życie zaczyna się po sześćdziesiątce. To cudowne, by nadal cieszyć się życiem i miłością, mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyjaciół. Wczoraj po swoich rodzinnym party wpadłam z Rysiem do swoich przyjaciół, by z całego serca uściskać ich z okazji celebrowania ich miłości. Dojrzali i wspaniali. P.s strój sportowy, bo myślałam, że to grill. Ale nie przeszkodziło mi to, by cudownie bawić się do rana. Liczą się ludzie. Kochani, cieszymy się z Waszego szczęścia. Miłość jest w Was. Kochamy Was - napisała zachwycona.

W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Iwona Lewandowska zdradziła, że jej ukochany jest artystą i dopiero przy niej zaczyna interesować się sportem oraz karierą jej syna.

- Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu. Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz - opowiadała.

Pozostaje nam życzyć dużo szczęścia zakochanym.