Obserwuj w Google News

Internautka do Romanowskiej: "Ty gruba świnio”. Wszystko przez "Sprawę dla reportera"

2 min. czytania
04.10.2022 12:16
Zareaguj Reakcja

Ela Romanowska wypowiedziała się ostatnio na temat wystąpienia Tamary Gonzalez Perei w „Sprawie dla reportera”. Teraz musiała zmierzyć się z hejtem, bo wzięła koleżankę w obronę.

Ela Romanowska Tamara Gonzalez Perea
fot. Tadeusz Wypych/East News, Screen Instagram (@tamaragonzalezperea)

Ela Romanowska nie spodziewała się chyba, że jej pobłażliwe podejście do ostatnich poczynań Tamary Gonzalez Perei przysporzy jej tyle przykrości. Gwiazdy spotykały się niedawno na planie programu „Fort Boyard”. Nic więc dziwnego, że Romanowska postanowiła niejako wziąć w obronę koleżankę z pracy. Co powiedziała o występie Tamary w „ Sprawie dla reportera” i jak zareagowali na to internauci?

Redakcja poleca

Ela Romanowska publikuje wiadomość od „fanki”. Padły ostre słowa

Aktorka i prezenterka skomentowała działalność Macademian Girl.

- To jest trochę nie w porządku. Naganianie hejtu na tę osobę. Tamara idzie swoją ścieżką, ma swoją drogę, którą trzeba uszanować. Czy to nam się podoba, czy nie, to jest każdego indywidualna sprawa. To jest jej droga, coś, w co ona wierzy. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to się tym nie interesuje, nie czyta, nie pisze i nie interesuje się tym – powiedziała Romanowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety taki komentarz nie spodobał się jednej z internautek. Zareagowała ona na informację o drobnych problemach ze zdrowiem aktorki.

- Ty gruba świnio, niech Tamara cię wyleczy, skoro tak jej bronisz – napisała obserwatorka Romanowskiej, gdy ta podzieliła się swoimi sposobami na przeziębienie.

Gwiazda nie kryła smutku i oburzenia.

- Brak mi słów na taki niski poziom, serio. Tylko tyle – skomentowała wiadomość od „fanki” Romanowska, rozsądnie zakrywając przy tym jej dane i nie zachęcając nikogo do dalszego siania hejtu.

Myślicie, że Romanowska zasłużyła sobie na takie ostre słowa?

Ela Romanowska
fot. Screen Instagram (@elaromanowska)