Obserwuj w Google News

Internauci naśmiewają się z Filipa Chajzera. "Ocieplanie wizerunku czas start"

Anna Skalik
2 min. czytania
17.06.2022 17:05
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer znalazł się w dość trudnym momencie swojego życia. Po rozpadzie jego związku z Małgorzatą Walczak, internauci nie szczędzą mu przykrych słów. Tym razem było podobnie. Pod najnowszym postem prezentera pojawiły się wiele prześmiewcze komentarze.

Filip Chajzer
fot. Instagram/Filipchajzer/screen

Kilkanaście dni temu do mediów trafiły zdjęcia Filipa Chajzera i tajemniczej kobiety, z którą prezenter spędzał czuły wieczór w restauracji. Pojawiły się spostrzeżenia, że przecież nie jest to oficjalna partnerka dziennikarza TVN. Wkrótce Filip oraz jego była już partnerkę, Małgorzatę Walczak, opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali o swoim rozstaniu. Kiedy wyszło na jaw, że Walczak dowiedziała się o schadzkach z tabolidu, wielu internautów, także sympatyków Chajzera, nie szczędziło mu krytyki. Kryzys wizerunkowy prezentera stał się faktem.

Niestety, w ostatnich dniach pojawiły się wieści, że nie tylko prywatne sprawy Filipa Chajzera się skomplikowały, ale również zawodowe. Podobno prezenter ma obawiać się o swoje miejsce w TVN po odejściu Edwarda Miszczaka.

Zobacz także: Antek Królikowski powrócił do mediów społecznościowych. Podzielił się radosną wiadomością

Internauci naśmiewają się z Filipa Chajzera. "Ocieplanie wizerunku czas start"

Filip Chajzer przyzwyczaił internautów do tego, że w momentach kryzysowych, po różnego typu wpadkach - na przykład nietaktownych komentarzach w telewizji czy na Instagramie - dzieli się jakimś wpisem, w którym mówi o swoich niedawnych działaniach charytatywnych, czy też zachęca fanów do wzięcia udziału w jakiejś zbiórce. Niezależnie od tego czy jest to zbieg okoliczności, czy nie, wielu internautów jest przekonanych, że to specjalne działania, ukierunkowane na ocieplenie wizerunku i zmycie popełnionej gafy. Komentujący wymyślili na to nawet swoją nazwę: określają to mianem "chajzerowania".

Redakcja poleca

Trudno powiedzieć, na ile jest to zbieg okoliczności, jednak również przy okazji niedawnego rozstania Chajzera z Małgorzatą Walczak w social mediach prezentera dość szybko pojawiły się posty dotyczące inicjatyw charytatywnych. Wielu komentujących jest zdania, że Filip nadal walczy o ocieplenie wizerunku. Choć dziennikarz konsekwentnie nie komentuje rozpadu związku ani nie wchodzi z internautami w słowne utarczki, to jednak wiele jego działań odbieranych jest właśnie jako walka z kryzysem wizerunkowym.

Nie inaczej jest tym razem. Filip Chajzer podzielił się w sieci zdjęciem z mamą i siostrą. Na ujęciu pani Dorota wygląda podobnie do Kim Basinger, na co Filip wskazuje w opisie zdjęcia. Takie tam z Kim Basinger. Z prawej Weroniczka - córka Kim i zarazem moja sis - napisał prezenter "Dzień dobry TVN".

Mimo iż jest to ewidentnie rodzinne zdjęcie, wiele osób pokusiło się o kąśliwe komentarze w stosunku do prezentera. Niektórzy pytają o "trzecią żonę".

Ocieplanie wizerunku/chajzerowanie.

To zdjęcie ma chyba jakiś głębszy cel.

A trzecia żona?

Panie Filipie przestaję obserwować ten profil. Z PR-owego punktu widzenia - źle się tu dzieje. Ale to pana wizerunek i pana życie. Powodzenia - piszą internauci.

Mimo to, większość komentarzy pełne jest komplementów dla pięknych pań.