Zamknij

Internauci kpią z elokwencji Małgorzaty Rozenek. „Polska język, trudna język”

26.10.2022 11:13

Małgorzata Rozenek zwróciła na siebie uwagę internautów po tym, jak skomplementowała relację Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Widzowie znów punktują "Perfekcyjną" za nieskładne wypowiedzi. Mają rację?

Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek raz za razem naraża się fanom. Ostatnio wciąż jest „na celowniku” przez wzgląd na swój styl prowadzenia „Dzień dobry TVN”. Jak sama zauważyła, jest nad czym pracować i zadeklarowała, że zamierza zmienić wszystko na lepsze, słuchając rad fanów oraz szukając pomocy u fachowców. Niestety, wciąż wypowiedzi na żywo sprawiają jej sporo problemów, czego dowodem, zdaniem widzów, jest niedawny komentarz „Perfekcyjnej” na temat relacji Kurzopków. Małgorzata Rozenek z pytania wybrnęła taktownie, jednak internauci zauważyli poważne braki w jej elokwencji. Co takiego powiedziała?

Zobacz także: Britney Spears w kolejnej odważnej sesji. Piosenkarka pozuje nago na plaży [ZDJĘCIE]

Internauci kpią z elokwencji Rozenek. „Polska trudna język”

Niedawno Małgorzata Rozenek skomentowała relację Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w kontekście odbioru pary w ich środowisku pracy. Jak zauważyła gwiazda TVN, „świetnie to rozegrali”. Cała jej wypowiedź brzmiała jednak w taki sposób, że internauci nie do końca wiedzieli, co dokładnie Rozenek chciała przekazać.

Szczerze? Świetnie to rozegrali. PR-owo świetnie to rozegrali. Znaczy… Inaczej: ja myślę, że relacja pomiędzy Kasią a jej partnerem jest absolutnie... prawdziwa. I co do tego nie mam absolutnych wątpliwości. Natomiast stacja mogła się obrazić na to, co mieli, w sensie na tą dużą… tak emocjonalny gejzer, a mogli to wykorzystać dla siebie – i to wykorzystali. Znaczy – możemy się obrażać na rzeczywistość, że Kasia jest z Maćkiem, albo możemy to przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza i grać tym – stwierdziła Rozenek.

Wypowiedź ta została dostrzeżona przez TVP i na Instagramie „Pytania na śniadanie” pojawiło się nawet podziękowanie. Jednak słowa „Perfekcyjnej” nie uszły uwadze internautów, którzy znowu nie szczędzą gwieździe TVN słów krytyki. Ich zdaniem Małgorzata Rozenek ma poważne braki w umiejętności wysławiania się i trudności z formułowaniem myśli. Pod postem mnożą się prześmiewcze wpisy internautów.

O słodki Jezu. Polska język, trudna język. Podstawówka się kłania.

Nooo to była iście elokwentna wypowiedź. Skład ład i proces myślowy daleki od ideału.

Ale tak przetłumaczyć na polski?

Ani składu, ani ładu w tej wypowiedzi.

Szał inteligencji i elokwencji.... Żenada to jest mało powiedziane... Jak ta osoba nie wstydzi się wypowiadać i pokazywać... Szok.

Co ona bredzi – piszą zażenowani komentujący.

Wygląda na to, że poza zajęciami u logopedy i foniatry Małgorzata Rozenek mogłaby także brać lekcje u specjalisty od wystąpień i wypowiedzi publicznych. Tylko czy to zadowoli widzów?